Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Opowieści z Narnii. Książę Kaspian / dubbing

The Chronicles of Narnia: Prince Caspian

  • Dziecięcy
  • Fantasy
  • Przygodowy
  • Czas trwania: 150 min.
  • Od lat: 7
  • Produkcja: USA, Wielka Brytania [2007]
  • Premiera: 30.05.2008 (Polska)

Reżyseria

Andrew Adamson

Scenariusz

Andrew Adamson, Christopher Markus, Stephen McFeely

Obsada

Marcin Hycnar, Maja Cygańska, Marta Dąbrowska, Kamil Kubik, Piotr Deszkiewicz, Piotr Machalica, Janusz Zakrzeński, Krzysztof Stelmaszyk, Adam Ferency, Artur Barciś, Danuta Stenka

Opis filmu

Fabuła skupiać się będzie na losach tytułowego Księcia Kaspiana, który toczy śmiertelny bój o prawo do tronu ze swoim wujem Mirazem - uzurpatorem na tronie Narnii. Miraz rządzi krajem w sposób niezgodny z jej odwiecznymi prawami, a jego propaganda głosi, że wszelkie mówiące zwierzęta to wymysł wyobraźni a lew Aslan nigdy nie istniał.