Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Nawiedzona narzeczona

Over Her Dead Body

  • Komedia romantyczna
  • Fantasy
  • Czas trwania: 95 min.
  • Od lat: 12
  • Produkcja: USA [2008]
  • Premiera: 16.05.2008 (Polska)

Reżyseria

Ivan Reitman, Jeff Lowell

Scenariusz

Jeff Lowell, John Aboud

Obsada

Eva Longoria , Paul Rudd , Lake Bell , Jason Biggs, Lindsay Sloane , Stephen Root , Wendi McLendon-Covey , Ali Hillis , Kali Rocha , William Morgan Sheppard, Colin Fickes , Misha Collins , Deborah Theaker , Sam Pancake , Heather Mazur , Armen Weitzman

Opis filmu

Piękna Kate jest niezwykle wymagającą kobietą, która kontroluje wszystko i wszystkich wokół. Czepia się najdrobniejszych szczegółów. Wspólnie z narzeczonym zaplanowali ślub. Henry, który jest weterynarzem, przy pracy ze zwierzętami nauczył się cierpliwości i tylko on jest w stanie uspokoić Kate podczas szału przedślubnych przygotowań. Wygląda na to, że są dla siebie stworzeni.