Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

Transformers: Zemsta upadłych

Transformers: Zemsta upadłych

Premiera:

Bitwa o Ziemię dobiegła końca, ale bitwa o Wszechświat właśnie się rozpoczęła. Skorpinox, który wraz ze Starscreamem i innymi Deceptikonami wraca, by się zemścić...

Brick Lane

Brick Lane

Premiera:

Życie siedemnastoletniej Nazneen całkowicie się zmienia. Jej nowym mężem jest dużo starszy mężczyzna, jej nowym domem jest blokowisko wschodniej części Londynu...

Berlin Calling

Berlin Calling

Premiera:

Berliński kompozytor undergroundowy i electro DJ Martin jest na tournee ze swoją menadżerką i dziewczyną Mathilde. Spędzają noce w klubach jednak Mathilde coraz gorzej sobie radzi

Mój nauczyciel

Mój nauczyciel

Premiera:

Petr uczy swoich młodych podopiecznych, że aby poznać siebie trzeba dostrzegać i rozumieć różnorodność natury. Jednak nie zdaje sobie sprawy, jak wiele musi dowiedzieć się jeszcze o samym sobie.

Narzeczony mimo woli

Narzeczony mimo woli

Premiera:

Pewna szefowa zmusza swojego młodego asystenta do poślubienia jej i w ten sposób zapewnia sobie wizę oraz prawo do stałego pobytu w Stanach Zjednoczonych.

Udręczeni

Udręczeni

Premiera:

Kiedy rodzina Campbellów przeprowadza się do Connecticut, niebawem dowiaduje się, że ich uroczy, wiktoriański dom ma mroczną przeszłość.

Genua. Włoskie lato

Genua. Włoskie lato

Premiera:

Joe razem z córkami, Kelly i Mary postanawia rozpocząć nowe życie. Cała trójka przeprowadza się do urokliwej, słonecznej Genui…

Kinematograf

Kinematograf

Premiera:

Historia Franciszka - wynalazcy kinematografu, zanim uczynili to bracia Lumiere. Na podstawie opowiadania z serii „Rewolucje: Monochrom” autorstwa Mateusza Skutnika.

Lwica

Lwica

Premiera:

Julia, ciężarna studentka bez kryminalnej przeszłości zostaje skazana na więzienie za zamordowanie dwóch mężczyzn. Jednym z nich jest ojciec jej dziecka.