Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

Kinematograf

Kinematograf

Premiera:

Historia Franciszka - wynalazcy kinematografu, zanim uczynili to bracia Lumiere. Na podstawie opowiadania z serii „Rewolucje: Monochrom” autorstwa Mateusza Skutnika.

Lwica

Lwica

Premiera:

Julia, ciężarna studentka bez kryminalnej przeszłości zostaje skazana na więzienie za zamordowanie dwóch mężczyzn. Jednym z nich jest ojciec jej dziecka.

Ojcze nasz. Krew z krwi

Ojcze nasz. Krew z krwi

Premiera:

Meksykański chłopiec nielegalnie przedostaje się do USA, żeby spotkać swojego ojca - jednak jego tożsamość po przybyciu zostaje ukradziona przez oszusta.

Afonia i pszczoły

Afonia i pszczoły

Premiera:

Afonia ma dwie miłości: filmowanie i pszczoły. Dzięki starej, wojskowej kamerze rejestruje świat wokół, docieka sensu jego istnienia, obserwuje z uwagą najmniejsze zjawiska.

Home - S.O.S. Ziemia!

Home - S.O.S. Ziemia!

Premiera:

Podróż przez wszystkie kontynenty, której celem jest zwrócenie uwagi świata na problemy i zagrożenia środowiska naturalnego. Film ten to ostrzeżenie przed zagładą, to wołanie naszej Planety o ratunek…

Nad jeziorem Tahoe

Nad jeziorem Tahoe

Premiera:

Historia 16-letniego Juana, który zmęczony ciągłymi rodzinnymi problemami, wsiada do samochodu i rusza w podróż...

Terminator: Ocalenie

Terminator: Ocalenie

Premiera:

Akcja filmu osadzona jest w post-apokaliptycznym 2018 roku. John Connor to człowiek, którego przeznaczeniem jest prowadzić opór przeciwko Skynet i armii Terminatorów.

Antychryst

Antychryst

Premiera:

Światowej sławy psychiatra i jego żona, badająca historie czarownic, wyjeżdżają do domu na odludziu, by zaszyć się przed światem i zmierzyć się ze swoimi najgłębszymi lękami

Baby Love

Baby Love

Premiera:

Są perfekcyjną parą. Prawie perfekcyjną… Emmanuel chce mieć dziecko, Philippe nie chce. Ale jak zrobić dziecko, kiedy rodzicami mają być dwaj mężczyźni?