Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

Stan gry

Stan gry

Premiera:

Film rozpoczyna się morderstwem kochanki pewnego wpływowego polityka. W dochodzeniu, które ma doprowadzić do schwytania mordercy, poza policjantami, biorą też udział dziennikarze.

Tulpan

Tulpan

Premiera:

Po zakończeniu służby w Marynarce Rosyjskiej, Bułat, wraca do kazachskiego stepu. Marzy o tym, żeby zostać pasterzem.

Hańba

Hańba

Premiera:

Profesor David Lurie jest wyrafinowanym człowiekiem i wykładowcą literatury brytyjskiej na Uniwersytecie w Cape Town.

Noc w muzeum 2

Noc w muzeum 2 / dubbing

Premiera:

Kontynuacja przebojowej komedii fantastycznej o muzeum, w którym nocą ożywają zgromadzone w nim niezwykłe eksponaty...

Piątek 13-go

Piątek 13-go

Premiera:

Grupa młodych ludzi przybywa nad Crystal Lake. Wkrótce spotkają pełnego morderczych intencji Jasona Voorhees’a…

Władcy wojny

Władcy wojny

Premiera:

Opowieść o trzech wojownikach, którzy poprzysięgli sobie dozgonną wierność zawierając braterstwo krwi. Film opowiada o ich walce w czasach wojennego i politycznego zamętu.

Wojna polsko-ruska

Wojna polsko-ruska

Premiera:

Ekranizacja książki Doroty Masłowskiej. W głównej warstwie narracyjnej opowiada o przygodach dresiarza Silnego z pięcioma kolejnymi dziewczętami.

Altiplano

Altiplano

Premiera:

Obsypana nagrodami na międzynarodowych festiwalach poruszająca historia o ofierze i odkupieniu…

La Pivellina

La Pivellina

Premiera:

Patty, artystka cyrkowa, żyje wraz z mężem na obrzeżach Rzymu. Kiedy Patty wybiera się poszukać swojego psa, znajduje dziewczynkę, którą pozostawiła matka. Patty rozpoczyna poszukiwania kobiety…

Anioły i demony

Anioły i demony

Premiera:

Specjalista od symboliki, Robert Langdon, zostaje wezwany do laboratorium w szwajcarskiej Genewie, aby odczytać symbol wypalony na ciele zamordowanego fizyka, a zarazem księdza katolickiego...