Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

Hallam Foe

Hallam Foe

Premiera:

Film jest opowieścią o Hallam'ie Foe, nastolatku, którego pociąga jego własna macocha, jednak tylko do momentu, kiedy przekonuje się, że to ona zabiła jego matkę...

Seks w wielkim mieście

Seks w wielkim mieście

Premiera:

Kinowa wersja serialu "Seks w wielkim mieście". Akcja rozgrywała się będzie cztery lata po wydarzeniach przedstawionych w ostatnim sezonie tego popularnego cyklu.

Paranoid Park

Paranoid Park

Premiera:

Alex, imprezowicz i fan dyskotek zostaje przypadkowo wplątany w morderstwo...

Ruiny

Ruiny

Premiera:

Grupa przyjaciół na wakacjach do Meksyku odkrywa przerażającą tajemnicę starych ruin.

Zdarzenie

Zdarzenie

Premiera:

Wielkie amerykańskie miasta ogarnia epidemia dziwnych, porażających zgonów. Dla Elliota Moore’a życiowym priorytetem staje się ucieczka przed tym tajemniczym fenomenem.

21

21

Premiera:

Wybitnie uzdolniony Ben musi płacić wysokie czesne za studia. Wykorzystując swe zdolności zaczyna ogrywać największe kasyna...

Jeszcze dalej niż północ

Jeszcze dalej niż północ

Premiera:

Philippe Abrams, szef urzędu pocztowego w Prowansji za karę zostaje przeniesiony do prowincjonalnego urzędu w zimnej i deszczowej północy Francji.