Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

Jak poślubić milionera

Jak poślubić milionera

Premiera:

„Jak poślubić milionera” to komediowy przewodnik dla wszystkich, którzy marzą o szczęśliwych związkach. Główni bohaterowie filmu zapisują się na kurs gwarantujący znalezienie drugiej połówki.

Last Christmas

Last Christmas / napisy

Premiera:

Emilia Clarke, Henry Golding oraz Emma Thompson w nowym filmie Paula Feiga, komedii romantycznej „Last Christmas”, inspirowanej przebojem George’a Michaela.

Na noże

Na noże / napisy

Premiera:

Nowoczesne i pełne czarnego humoru podejście do klasycznej kryminalnej zagadki w stylu mistrzyni gatunku Agathy Christie.

Solid Gold

Solid Gold

Premiera:

"Solid Gold" to thriller kryminalny osadzony w realiach współczesnej Polski. Jego akcja toczy się na Wybrzeżu. Bohaterowie filmu działają na styku świata polityki, biznesu i mafii.

Zaśnij

Zaśnij / napisy

Premiera:

Karla, młoda studentka medycyny, próbuje wyleczyć swojego brata z wyjątkowo rzadkiej i nieuleczalnej choroby powodującej chroniczną bezsenność (Fatal familia Insomnia).

Kraina lodu 2

Kraina lodu 2 / dubbing

Premiera:

dolby atmos

Druga część niezwykle popularnej animowanej baśni Disneya. Elsa i Anna powracają do kin, a wraz z nimi przesympatyczny bałwanek Olaf.

Kult. Film

Kult. Film

Premiera:

Kult. Film” zawiera wyjątkowe i nigdzie niepublikowane materiały z życia legendarnego zespołu Kult oraz samego Kazika Staszewskiego.