Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

Ostatnie zlecenie

Ostatnie zlecenie

Premiera:

Nieznający litości morderca do wynajęcia przyjeżdża do Bangkoku gdzie ma wykonać cztery zlecenia. Tutaj zabójca zakochuje się w ślicznej dziewczynie…

Podróż ze zwierzętami domowymi

Podróż ze zwierzętami domowymi

Premiera:

Natalia po śmierci swojego męża, za którego została zmuszona wyjść w wieku 16 lat, sprzedaje cały swój majątek i wraz ze swoją kozą i psem wyrusza w podróż.

Zajście awaryjne

Zajście awaryjne

Premiera:

Bohaterką historii jest 33-letnia kobieta, która postanawia rozstać się ze swoim narzeczonym, bo chłopak nie podziela jej marzeń o dziecku...

W.

W.

Premiera:

Biografia prezydenta USA George'a W Busha. Według Olivera Stone'a film ma być bezstronnym i prawdziwym portretem amerykańskiego prezydenta.

Dziewczyna mojego kumpla

Dziewczyna mojego kumpla

Premiera:

Tank zarabia na życie organizując najgorsze randki na świecie. Po co to robi? Na zamówienie byłych facetów, którzy liczą, że ich eks po koszmarnej randce wrócą z powrotem w ich ramiona?

Kwarantanna

Kwarantanna

Premiera:

11 marca 2008 roku, bez żadnych wyjaśnień, władze zapieczętowały kompleks mieszkaniowy w Los Angeles. Mieszkańców nigdy więcej nie ujrzano. Żadnych szczegółów. Żadnych świadków...

Lekcje pana Kuki

Lekcje pana Kuki

Premiera:

Waldemar postanawia wyjechać na wakacje, by trochę pozwiedzać, a także poszukać sezonowej pracy. Zwraca się po radę do znajomego, pana Kuki, w przeszłości turysty zarobkowego.

Przyjeżdża orkiestra

Przyjeżdża orkiestra

Premiera:

"Przyjeżdża orkiestra!" to oryginalna i opowiedziana z wyjątkowym humorem historia egipskiej orkiestry, która zagubiła się w Izraelu.