Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Na tropie Marsupilami / dubbing

Sur la piste du Marsupilami

  • Komedia
  • Przygodowy
  • Czas trwania: 105 min.
  • Od lat: 7
  • Produkcja: Francja [2012]
  • Premiera: 28.09.2012 (Polska)

Reżyseria

Alain Chabat

Scenariusz

Alain Chabat, Jeremy Doner

Obsada

Alain Chabat/ Wojciech Paszkowski, Jamel Debbouze/ Cezary Pazura, Fred Testot/ Jarosław Boberek, Lambert Wilson/ Radosław Pazura, Patrick Timsit, Géraldine Nakache/ Katarzyna Zielińska, Liya Kebede/ Agnieszka Kunikowska

Opis filmu

Szalona komedia twórców wielkiego przeboju "Asterix i Obelix: Misja Kleopatra" rozbawi i rozśmieszy do szaleństwa! Dziennikarz (Alain Chabat) szukający sensacyjnych historii odkrywa, że sercu dżungli żyje pełne werwy, figlarne, nieprzewidywalne i nie dające się oswoić mityczne zwierzę.