Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

My Little Pony: Equestria Girls / dubbing

Seans z cyklu "Kino pełne dzieci"

  • Animacja
  • Czas trwania: 70 min.
  • Od lat: b.o.
  • Produkcja: USA/Kanada [2013]
  • Premiera: 31.05.2014 (Polska)

Reżyseria

Jayson Thiessen

Scenariusz

Meghan McCarthy

Obsada

Magdalena Krylik, Dominika Kluźniak, Paulina Raczyło, Małgorzata Szymańska, Monika Kwiatkowska, Agnieszka Mrozińska-Jaszczuk, Joanna Pach-Żbikowska, Monika Pikuła, Katarzyna Łaska, Brygida Turowska-Szymczak, Julia Kołakowska-Bytner

Opis filmu

WITAJ W ŚWIECIE EQUESTRIA GIRLS!

Korona Twilight Sparkle zostaje skradziona z Kryształowego Królestwa przez Sunset Shimmer. Podążając za złodziejką, Twilight trafia do równoległego świata, w którym przemienia się w… nastolatkę! Aby odzyskać koronę i powrócić do Equestrii musi dopasować się do nowego, dziwnego świata i pokonać Sunset Shimmer w konkursie na Księżniczkę Jesiennego Balu liceum Canterlot. Na szczęście, będzie mogła liczyć na pomoc Spike’a i piątki nastoletnich dziewczyn, które do złudzenia przypominają jej przyjaciółki kucyki czekające na nią w domu w królestwie Equestrii.

Nowy film pełnometrażowy to kontynuacja serii My Little Pony. Tym razem gości nowych bohaterów - „nastolatki” z liceum Canterlot:

Rainbow Dash – jedna z głównych postaci filmu, przypomina bohaterkę z filmu „My Little Pony, Przyjaźń to magia” o tym samym imieniu.

Sunset Shimmer – jest byłą uczennica księżniczki Celestii, a także trzykrotną zwyciężczynią balu i złodziejką korony Twilight Sparkle.

Twilight Sparkle– główna bohaterka serii „My Little Pony”. Jest jednorożcem mieszkającym w krainie zwanej Equestria lecz przybywa do świata ludzi aby odzyskać skradzioną koronę.

Fluttershy – nieśmiała, bojaźliwa dziewczynka, przypominająca do złudzenia jednorożca z serii My Little Pony, Przyjaźń to magia”.

Pinkie Pie – niesamowicie towarzyska, lubiąca imprezy dziewczynka potrafiąca grać na każdym instrumencie.

Rarity – jest jedną z głównych bohaterek serii My Little Pony – jej głównym zainteresowaniem to projektowanie ubrań.

Applejack – prawdziwa kowbojka (lecz tylko z wyglądu), jest lustrzanym odbiciem jednorożca z serii …”Przyjaźń to Magia”

Flash Sentry – były chłopak Sunset Shimmer, do tej pory nieznany nam bohater, pojawia się zarówno pod postacią jednorożca jak i człowieka.