Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

Afonia i pszczoły

Afonia i pszczoły

Premiera:

Afonia ma dwie miłości: filmowanie i pszczoły. Dzięki starej, wojskowej kamerze rejestruje świat wokół, docieka sensu jego istnienia, obserwuje z uwagą najmniejsze zjawiska.

AFTER. OCAL MNIE

AFTER. OCAL MNIE / napisy

Premiera:

Ekranizacja trzeciej części bestsellerowego cyklu, który rozpala wyobraźnię milionów na całym świecie. Czy można zbudować wspólną przyszłość, jeśli nie dzieli się marzeń?

Agenci

Agenci

Premiera:

Denzel Washington i Mark Wahlberg wcielają się w role agentów, pracujących dla konkurencyjnych biur wywiadowczych. Żaden z nich nie ma pojęcia, że jego partner jest działającym pod przykrywką agentem.