Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

Montevideo, smak zwycięstwa

Montevideo, smak zwycięstwa

Premiera:

Belgrad, lata 30. XX wieku. Pewien chłopiec zmuszony jest wybierać między pracą w fabryce, a graniem w piłkę. W tym samym czasie zbliżają się pierwsze w historii mistrzostwa świata w piłce nożnej…

Moon

Moon

Premiera:

Sam Bell przez trzy długie lata był oddanym pracownikiem korporacji Lunar, wydobywał cenny gaz - Helium 3. Na dwa tygodnie przed opuszczeniem księżyca, Sam zaczyna widzieć i słyszeć dziwne rzeczy…

Moonlight

Moonlight / napisy

Premiera:

Ponadczasowa opowieść o relacjach międzyludzkich i odkrywaniu siebie. "Moonlight" jest opowieścią o dorastaniu ubogiego, czarnego chłopca.

Morente

Morente

Premiera:

Niezwykły dokument o Enrique Morente, jednym z najważniejszych śpiewaków współczesnego flamenco, który zrewolucjonizował i „odnowił” tę dziedzinę sztuki.