Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

Mali agenci: wyścig z czasem

Mali agenci: wyścig z czasem / dubbing / 3D

Premiera:

Świat Marissy zostaje wywrócony do góry nogami, gdy Timekeeper grozi przejęciem planety, a ona zostaje wezwana do działania przez szefa organizacji, w której utworzono oddział Małych Agentów…

Mali Giganci

Mali Giganci

Premiera:

Seans realizowany w ramach programu edukacyjnego Kino na Temat Junior.

Malowany welon

Malowany welon

Premiera:

Kitty pochodzi z klasy wyższej londyńskiej socjety i zbliża się do wieku, w którym powinna wyjść za mąż...

Mała Czarownica

Mała Czarownica / dubbing

Premiera:

Coroczny Sabat na Łysej Górze to największa atrakcja dla wszystkich czarownic. Ale Mała Czarownica ma tylko 127 lat i jest wciąż zbyt młoda, aby wziąć udział w Sabacie.