Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

Muppety: Poza prawem

Muppety: Poza prawem / napisy

Premiera:

Podczas światowego tournée Muppety zostają wplątane w aferę kryminalną o międzynarodowym zasięgu. Stoi za nią Constantin – znany złodziej diamentów i sobowtór Kermita…

Mur

Mur

Premiera:

20. Forum Kina Europejskiego ORLEN CINERGIA

Murderball - gra o życie

Murderball - gra o życie

Premiera:

Dokument opowiadający o zajadłej rywalizacji i niezwykłych osobowościach graczy w rugby poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Mustang

Mustang / napisy

Premiera:

Przedpremierowy pokaz filmu “Mustang” w kinie Helios Sukcesja w ramach PGNiG Transatlantyk Introduction! Film wyświetlany bez reklam.

Mustang

Mustang / napisy

Premiera:

„Mustang” obraz pięciu sióstr, które wkraczają w dorosłość w konserwatywnym regionie Turcji, pod opieką wuja i babci. Siostry próbują przeciwstawić się opiekunom, pragnącym wydać je za mąż…