Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

Na złamanie karku

Na złamanie karku

Premiera:

Na złamanie karku to udany film, w którym z czarnego humoru wyłaniają się bardzo poważne problemy.

Nad jeziorem Tahoe

Nad jeziorem Tahoe

Premiera:

Historia 16-letniego Juana, który zmęczony ciągłymi rodzinnymi problemami, wsiada do samochodu i rusza w podróż...

Nad morzem

Nad morzem

Premiera:

Roberta postanawia wrócić do Rzymu razem z ich pięcioletnim synem Natanem. Jednak zanim wyjadą, Jorge chce zabrać młodego Natana w podróż, w nadziei pokazania mu jego meksykańskich korzeni.

Nad morzem

Nad morzem / napisy

Premiera:

Nad morzem opowiada historię kryzysu w związku amerykańskiego pisarza Rolanda (Brad Pitt) i jego żony Vanessy (Angelina Jolie).

Nad życie

Nad życie

Premiera:

Odnosząca międzynarodowe sukcesy siatkarka zakochuje się bez pamięci w Jacku. O takiej miłości marzyła przez całe życie…

Nadja - GR

Nadja - GR / napisy

Premiera:

Nadja przybyła do Nowego Jorku z Rumunii. Przemierza ulice miasta, wstępuje do nocnych lokali, chcąc nawiązać jakieś znajomości…

Nadzieja

Nadzieja

Premiera:

Dwudziestokilkuletni Franciszek jest świadkiem kradzieży cennego obrazu z ołtarza jednego z warszawskich kościołów. Całe zdarzenie rejestruje amatorską kamerą.