Wydarzenia

Szczegóły

Helios świętuje swoje 30-lecie!

Helios świętuje swoje 30-lecie!

W tym roku obchodzimy swoje trzydzieste urodziny. Aby uczcić ten wyjątkowy jubileusz, przygotowaliśmy dla Was specjalny konkurs, w którym główną rolę odgrywają wielkie emocje!

W ciągu 30 lat działalności nasza sieć przeszła wiele zmian, ale jedno pozostało niezmienne - zaangażowanie w dostarczanie najlepszych filmów w najlepszej jakości dźwięku i obrazu oraz w komfortowych warunkach, tak by nic nie zakłóciło Wam przeżywania kinowych emocji.

Przy tak szczególnej okazji nie może zabraknąć jubileuszowego konkursu! Przez 30 lat dostarczaliśmy Wam najczystsze filmowe emocje w kinach w całej Polsce - teraz czas, abyście mogli nam o tym opowiedzieć. Zachęcamy do podzielenia się z nami Waszymi historiami. Najlepsze, najbardziej wzruszające, a także te radosne historie zostaną nagrodzone rocznymi karnetami do naszej sieci kin.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy oddać się na chwilę poruszającym wspomnieniom, a następnie nagrać oryginalny filmik i przesłać go na specjalną stronę. Najpiękniejsze zgłoszenia stworzą wyjątkowy spot, a te najbardziej wzruszające zostaną nagrodzone.

Dziękujemy Wam za 30 lat wielkich, filmowych emocji. Do zobaczenia w kinie!