Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Listopadowe seanse Kina Kobiet

Listopadowe seanse Kina Kobiet

Zapraszamy wszystkie Panie na seanse listopadowe z filmem „1800 gramów”.

REZERWUJ / KUP BILET

Szczecin – Helios CHR Kupiec
1800 gramów
1800 gramów

Od lat: 13, Czas trwania: 101 min.
Produkcja: Polska [2019]

Zwiastun

Treść

Kino Kobiet to zawsze ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem w holu kina oraz sali kinowej.

Tym razem zagramy chwytający za serce film „1800 gramów” - pełną emocji i wzruszeń historię kobiety, która poświęci wszystko, by walczyć o szczęście porzuconego dziecka.

Zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową. Baw się razem z nami i wygrywaj nagrody!

Seanse 18, 20 lub 21 listopada.

Sprawdź szczegóły w swoim kinie: