Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Magiczna kostka / dubbing

El Cubo Mágico

  • Animacja
  • Dziecięcy
  • Czas trwania: 80 min.
  • Od lat: b.o.
  • Produkcja: Hiszpania [2007]
  • Premiera: 07.12.2007 (Polska)

Reżyseria

Ángel Izquierdo

Scenariusz

Antonio Zurera

Obsada

Kevin (głos w polskiej wersji jęz.): Kajetan Lewandowski , Elfi: Lucyna Malec-Majer , Septimus: Jerzy Kryszak , Tristan: Jarosław Boberek , Gala: Małgorzata Foremniak , Mada: Edyta Jungowska , Etelbert: Krzysztof Kowalewski , Ken: Artur Kaczmarski , V

Opis filmu

Odkąd zły czarownik Septimus i jego asystent zostali wygnani ze Smoczego Wzgórza, życie stało się ciche i spokojne. Jednakże Septimus i jego pomocnik Tristan znowu powracają na Wzgórze. Tym razem mają do dyspozycja tajną broń – magiczną kostkę, dziwny i niebezpieczny przedmiot o przerażającej sile. Mieszkańcy Smoczego Wzgórza i cały Wszechświat są teraz w poważnych tarapatach. Mały smok Elfy, jego dziadek – smok strażnik – oraz jego ziemski przyjaciel Kevin stoją u progu nowej fantastycznej przygody.

W Magicznej kostce usłyszymy trzy nowe piosenki – w formie uroczych animowanych wideoklipów. Piosenki te z pewnością pokochają wszystkie dzieci.