Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Madagaskar 3 / dubbing

Madagascar 3: Europe's Most Wanted

  • Komedia
  • Animacja
  • Czas trwania: 92 min.
  • Od lat: b.o.
  • Produkcja: USA [2012]
  • Premiera: 03.08.2012 (Polska)

Reżyseria

Eric Darnell

Scenariusz

Noah Baumbach

Obsada

Artur Żmijewski, Małgorzata Kożuchowska, Piotr Adamczyk, Klaudiusz Kaufmann, Jarosław Boberek, Tomasz Borkowki, Monika Pikuła, Miłogost Reczek, Agnieszka Matysiak , Grzegorz Pawlak , Jacek Lenartowicz, Tomasz Steciuk, Janusz Zadura, Tomasz Bednarek , Wojciech Paszkowski

Opis filmu

W trzeciej części bijącej wszelkie rekordy popularności filmowej animacji „Madagaskar”, lew Alex oraz jego kumple zebra Marty, hipopotamica Gloria i żyrafa Melman robią wszystko co w ich mocy, żeby wrócić do nowojorskiego Zoo w Central Parku. Pozostawili już za sobą Afrykę, a teraz ‘przypadkowo’ trafili do Europy. Znaleźli się tu poszukując pingwinów i szympansów, które rozbiły bank w jednym z kasyn w Monte Carlo. Wkrótce za sprawą niefortunnych zbiegów okoliczności wszystkie zwierzaki mają się przekonać co to znaczy być ściganym. Ich tropem rusza bowiem francuska oficer kontroli zwierząt Chantel DuBois, której nie bardzo jest w smak, że w jej rewirze na wolności hulają zwierzęta z zoo. Do tego ekscytuje ją możliwość upolowania pierwszego lwa w swoim życiu! Aby ujść cało z tej opresji załoga ‘Zoo’ wpada na pomysł działania pod przykrywką podupadłego cyrku wędrownego. Rodzi się perfekcyjny plan: postawić na nogi cyrk, odkryć kilka nowych talentów, rzucić Europę na kolana i tym sposobem ocalić skórę podczas długiej drogi do nowojorskiego domu.