Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

LITTLE MIX: LM5 - The Tour Film

Seans z Cyklu Helios na Scenie

  • Koncert
  • Czas trwania: 97 min.
  • Od lat: 12
  • Produkcja: Wielka Brytania [2019]
  • Premiera: 21.11.2020 (Polska)

Reżyseria

Laurence Warder

Scenariusz

-

Obsada

Perrie Edwards, Jesy Nelson, Leigh Anne Pinnock, Jade Thirlwall

Opis filmu

*Koncert emitowany w oryginalnej wersji bez polskich napisów*

Little Mix to pierwsza grupa wokalna, która wygrała brytyjski X Factor. Zespół powstał w 2011 roku podczas ósmej serii brytyjskiej wersji programu. Obecnie Little Mix to jeden z największych dziewczęcych zespołów na świecie. Artystki sprzedały ponad 50 milionów płyt, zgromadziły ponad 17 milionów słuchaczy na Spotify, zdobyły ponad 3 miliardy wyświetleń w YouTube, a w Internecie ich piosenki zostały odtworzone 12 miliardów razy!

Dziewczyny z brytyjskiego girlsbandu postanowiły przenieść materiał z ich ostatniej płyty na ekran filmowy. Po wydaniu piątego albumu studyjnego „LM5”, Perrie Edwards, Jesy Nelson, Leigh-Anne Pinnock i Jade Thirlwall wyruszyły w trasę ‘LM5 The Tour' w 2019 roku, podczas której wystąpiły na 40 stadionach w całej Europie. Na trasę zostało sprzedanych ponad 400 000 biletów, występ w londyńskim O2 został wyprzedany pięć razy z rzędu.