Gwiazdka z maestro André Rieu. Powrót na życzenie Widzów / napisy

Seans z Cyklu Helios na Scenie

  • Koncert
  • Czas trwania: 150 min.
  • Od lat: 7
  • Produkcja: Holandia [2021]
  • Premiera: 03.12.2021 (Polska)

Reżyseria

-

Scenariusz

-

Obsada

Andre Rieu

Opis filmu

SEANSE WYŁĄCZNIE NA ZAMÓWIENIE DLA GRUP OD 20 OSÓB.
O szczegóły spytaj pracowników kina Helios w Twoim mieście.

Zeszłoroczna premiera tego magicznego koncertu przyciągnęła przed kinowe ekrany nieprzebrane tłumy fanów słynnego holenderskiego króla walca. Ze względu na liczne prośby widzów przypominamy niezwykłą „Gwiazdkę z maestro André Rieu”. Niech to będzie świąteczny prezent dla Ciebie i Twoich bliskich!

André Rieu i jego urocza Orkiestra Johanna Straussa przygotowali bożonarodzeniowe wielkie show. Na jego potrzeby maestro „wybudował” własny Pałac Zimowy w swoim rodzinnym Maastricht. Wśród 200 lśniących weneckich kandelabrów i żyrandoli z sopli lodu, wśród łyżwiarzy i zasypanego śniegiem zimowego krajobrazu rozebrzmiały tradycyjne kolędy, romantyczne walce i inne nieśmiertelne przeboje. „Jingle Bells”, „O Holy Night”, „Oh Happy Day” czy „Mary’s Boy Child” to tylko niektóre hity, które znów usłyszymy w wykonaniu André, jego solistów i Orkiestry Johanna Straussa, ale także chóru gospel.

Sam André tak mówi o tym koncercie w kinach: „Boże Narodzenie to moja ulubiona pora roku. Nie ma nic lepszego niż spędzenie jej z przyjaciółmi, rodziną i fanami w moim rodzinnym mieście. Dlatego zapraszam moją kinową publiczność z całego świata w tę piękną podróż do świątecznej krainy czarów”.

To prezent dla Was od maestra, ale przecież możecie obdarować nim także swoich bliskich: zabierzcie ich do kina w ramach Gwiazdki!

Czas trwania: 150 minut (w tym jedna przerwa)

Cena biletu grupowego: 29,90 zł/osoba