MIKOŁAJKI W KINACH HELIOS

Niezapomniane bajki, wzruszające historie - to wszystko czeka na Was w dniach 3, 4 i 6 grudnia.

W ramach bajkowych Mikołajek zapraszamy na:

Wielki zielony krokodyl domowy
Kiedy rodzina Primmów przeprowadza się do Nowego Jorku, ich syn, Josh z trudem przystosowuje się do nowej szkoły i nowych przyjaciół. Wszystko to zmienia się, kiedy chłopiec poznaje Lyle'a - śpiewającego krokodyla, który uwielbia kąpiele, kawior i muzykę i mieszka na strychu ich domu.
Od lat: 7
Czas trwania 106 min.

Dziwny świat

„Dziwny świat”, to film, który zabierze widzów w podróż po niezbadanej i niebezpiecznej krainie, w której fantastyczne stworzenia czekają na powrót rodziny Cladów – legendarnych odkrywców - z ich ostatniej i zdecydowanie najważniejszej misji.
Od lat: 7
Czas trwania: 92 min.

Kierunek: Księżyc!
Czasami lepiej posłuchać młodszej siostry! Pewnej nocy Piotrek odkrywa, że mała Ania zniknęła. Gdy próbowała pomóc w spełnieniu magicznej przepowiedni gadającemu robaczkowi, panu Żukosławowi, porwał ją zły Lunos. Aby uratować siostrę, chłopiec nie ma wyjścia – musi udać się za nią na Księżyc! Zanim Piotrek odnajdzie Anię, czeka go mnóstwo przygód!
Od lat: 4
Czas trwania: 85 min.

Uwolnić Poly
Dziesięcioletnia Cecile wraz z mamą powraca po latach do rodzinnego miasteczka. Dziewczynka jednak nie potrafi się odnaleźć w nieznanym miejscu. Kiedy w okolicy pojawia się objazdowy cyrk, Cecile jest zachwycona sztuczkami cyrkowymi, a szczególną sympatią dziewczynka obdarza Poly – kucyka o niesamowitych zdolnościach. Okazuje się jednak, że cyrkowe zwierzęta są bardzo źle traktowane, dlatego Cecile układa brawurowy plan ratunkowy dla Poly.
Od 7 lat
Czas trwania 102 min.

Mikołajki jak z bajki w kinach Helios!

Projekcję filmów poprzedzą konkursy i zabawy na sali kinowej.

Oprócz tego 03 i 04 grudnia w godz. 10:30 - 13:30 można będzie spotkać w naszym kinie Elfa, który zaprosi dzieci do wspólnej zabawy, wspomogą go animatorki z Klubu Juniora organizując zajęcia sensoryczno-ruchowe.

W sobotę 03 grudnia przed seansem Wielki Zielony Krokodyl domowy z godz. 13:15, swoje sztuczki dzieciom zaprezentuje gość specjalny - Magik Damian Karliński.

Również w sobotę w holu kina między godz. 13:00-15:00 swoje stoisko zaprezentuje Spice Gears Academy (LEGO ROBOTYKA) będą to stoliki z klockami, blat z matą turniejową FIRST do przejazdu robota, zestawy klocków wraz z laptopami do programowania, gdzie będą mogły podejść wszystkie zainteresowane osoby i spróbować swoich sił w konstruowaniu robotów pod okiem Instruktorów.

Po seansach każdy uczestnik otrzyma "balonowy" upominek! Nie może Was zabraknąć!

Więcej aktualności, konkursów i relacji fotograficznych dostępnych jest na profilu FB Helios Dla Dzieci

CENNIK:

  • 4 i więcej dni przed seansem - 17,90 zł
  • 3 dni przed seansem - 19,90 zł
  • 2 dni przed seansem - 21,90 zł
  • 1 dzień przed seansem - 23,90 zł
  • w dniu seansu - 25,90 zł

*6 grudnia obowiązuje cena SuperWtorku - 16,90 zł

Cena biletu dla każdego uczestnika.

Partnerzy do góry