Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Garfield: Koty górą 3D / dubbing / 3D

Garfield's Pet Force

  • Animacja
  • Familijny
  • Czas trwania: 77 min.
  • Od lat: b.o.
  • Produkcja: Korea Południowa, USA [2009]
  • Premiera: 11.09.2009 (Polska)

Reżyseria

Mark A. Z. Dippe, Kyung Ho Lee

Scenariusz

Jim Davis

Obsada

Cezary Żak – Garfield, Garzooka, Joanna Jabłczyńska – Arlene, Joanna Liszowska – Vetvix, Tomasz Kozłowicz, Waldemar Barwiński, Karol Wróblewski

Opis filmu

Wyciągnięty na leżaku Garfield właśnie miał się oddać hot-dogowej uczcie z grilla w swoim ogródku, kiedy jego błogo upływający dzień został zakłócony przez … inwazję obcych! Jego kumple, Nermal i Odie, oraz dziewczyna, Arlene, którzy ostatnimi czasy zaczytywali się w komiksach o kosmicznych super-bohaterach, są zachwyceni. Garfield nieco mniej; przeczuwa, że takie zajęcie jak bycie super-bohaterem może się wiązać z całą masą pracy… A Garfield [o czym już zapewne wiecie] nie należy do gatunku kotów pracowitych [łac. cattus laborius]… Postanawia z bezpiecznej odległości obserwować rozwój wydarzeń. Dosyć szybko okazuje się jednak, że będzie to niemożliwe. Jego przyjaciele znajdą się w prawdziwym niebezpieczeństwie, a on będzie jedyną postacią ze świata kreskówek, która będzie im w stanie pomóc.