Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Paraiso Travel

  • Dramat
  • Przygodowy
  • Romans
  • Czas trwania: 110 min.
  • Od lat: 15
  • Produkcja: Kolumbia, USA [2007]
  • Premiera: 12.11.2010 (Polska)

Reżyseria

Simon Brand

Scenariusz

Jorge Franco Ramos, Juan Manuel Rendon

Obsada

Angelica Blandon jako Reina, Raul Castillo jako Carlos, Aldemar Correa jako Marlon, Margarita Rosa de Francisco jako Raquel, Ana de la Reguera jako Milagros, German Jaramillo jako Don Hernan, John Leguizamo jako Roger Pena, Chiko Mendez jako Gitarzysta

Opis filmu

Reina, młoda, uwodzicielska kobieta z Medellin postanawia zrobić karierę w Nowym Jorku. Marlon zakochuje się w zbuntowanej nastolatce. Zaplątany w sieci jej fantazji, podąża na oślep za jej pragnieniami. Prowadzeni chęcią spełnienia swoich marzeń, jako nielegalni imigranci docierają oni do Nowego Jorku. Marlon jest gotów na wszystko, aby zdobyć swoja miłość, swoją Reinę. Napędzany siła uczucia jest gotów przejść przez piekło, żeby ją znaleźć.