Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

-

-

Premiera:

Drodzy Widzowie, dołączamy do akcji "Media bez wyboru". Przeczytajcie list otwarty polskich mediów do władz Rzeczpospolitej Polskiej

SZCZĘŚCIA CHODZĄ PARAMI

SZCZĘŚCIA CHODZĄ PARAMI

Premiera:

„Szczęścia chodzą parami” to nieprzewidywalna komedia romantyczna, w której przesądy i wiara w pecha mają się równie dobrze, jak wiara w miłość!

DZIADEK DO ORZECHÓW

DZIADEK DO ORZECHÓW / napisy

Premiera:

Klara dostaje pod choinkę zaczarowanego Dziadka do orzechów. O północy schodzi po kryjomu do salonu, gdzie czeka na nią magiczna przygoda, w której będzie jej towarzyszył Dziadek do orzechów.