Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

Constans

Constans

Premiera:

Witek zauważa, że jego szef dopuszcza się machinacji dewizowych. Po powrocie z delegacji odwiedza w szpitalu umierającą matkę. Dowiaduje się, że gdyby dał łapówkę, matka nie leżałaby na korytarzu…

Mad Max

Mad Max / napisy

Premiera:

Max, policjant drogówki, naraża się gangowi motocyklowemu. Gdy bandyci zaczynają prześladować jego rodzinę, wypowiada im walkę na śmierć i życie.

Kaligula

Kaligula

Premiera:

Gdy stary cesarz Tyberiusz zostaje podstępnie zamordowany, jego miejsce zajmuje młody, lecz obłąkany Kaligula…

Aktorzy prowincjonalni

Aktorzy prowincjonalni

Premiera:

Perypetie aktorów małego teatru przygotowujących premierę pod okiem nie traktującego swojego zadania zbyt poważnie reżysera z Warszawy

Amator

Amator

Premiera:

Młody zaopatrzeniowiec kupuje kamerę filmową, aby uwiecznić na taśmie narodziny i rozwój swojej córeczki. Z biegiem czasu zaczyna odkrywać w sobie nową pasję.

Spirala

Spirala

Premiera:

Do schroniska "Morskie Oko" w Tatrach przybywa turysta, którego zachowanie wydaje się dziwne, niezrozumiałe. Od momentu wejścia do budynku wywołuje cały łańcuch scysji z innymi turystami.

Wielka Podróż Bolka i Lolka

Wielka Podróż Bolka i Lolka

Premiera:

Film opowiada o wyprawie znanych bohaterów Bolka i Lolka, którzy zostali ochotnikami do powtórzenia wyczynu milionera Phileasa Fogga, znanego z okrążenia Ziemi w 80 dni.

Szpieg, który mnie kochał

Szpieg, który mnie kochał

Premiera:

Po tajemniczym zaginięciu brytyjskiego i radzieckiego atomowego okrętu podwodnego, komandor Bond otrzymuje zadanie rozwiązania tej sprawy. Jego towarzyszką jest rosyjska agentka KGB…