Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

Papusza - GR

Papusza - GR

Premiera:

"Papusza" to oparta na faktach dramatyczna historia Bronisławy Wajs, pierwszej romskiej poetki, która spisała swoje wiersze.

Para do życia

Para do życia

Premiera:

Sauna jest jedynym fińskim słowem, które jest zrozumiałe na całym świecie. W świeckim społeczeństwie sauny są pozostałościami dawnych kultów – ich historia sięga niemal 3,5 tysiąca lat wstecz…

Para na życie

Para na życie

Premiera:

Historia pary, która podróżuje po całych Stanach Zjednoczonych w poszukiwaniu miejsca, w którym będą mogli się osiedlić i wychować swoje nienarodzone jeszcze dziecko.

Parada

Parada

Premiera:

Biserka, narzeczona serbskiego mafiosa Limuna, żąda spektakularnego, ekstrawaganckiego ślubu. Według niej może go zorganizować jedynie popularny reżyser Mirko, zdeklarowany gej..

Paraiso Travel

Paraiso Travel

Premiera:

„Paraiso Travel” to pełna pasji opowieść o obsesyjnej miłości, dorastaniu i poznawaniu świata…

Paranoid Park

Paranoid Park

Premiera:

Alex, imprezowicz i fan dyskotek zostaje przypadkowo wplątany w morderstwo...

Paranoja

Paranoja

Premiera:

Trzymający na krawędzi fotela dreszczowiec, w którym widzowie zostają zabrani w podróż do ociekającego chciwością, korupcją i oszustwem świata międzynarodowych korporacji oraz globalnych intryg.

Paranormal Activity

Paranormal Activity

Premiera:

Główni bohaterowie filmu, to dwójka młodych ludzi, którzy podejrzewają, że ich dom nawiedzony jest przez złego ducha. Aby to sprawdzić instalują kamerę wideo, która nagrywa wszystko gdy oni śpią...

Paranormal Activity 2

Paranormal Activity 2

Premiera:

Kontynuacja przeboju kasowego z 2007 roku . Historia opowiadała o parze zmagającej się z dziwnymi zjawiskami mającymi miejsce w ich domu.