Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

W obronie jedzenia

W obronie jedzenia / napisy

Premiera:

W obronie jedzenia to tytuł jednej z bestsellerowych książek Michaela Pollana - amerykańskiego pisarza, dziennikarza, działacza społecznego.

W pogoni za słońcem

W pogoni za słońcem

Premiera:

Przedpremierowy pokaz filmu dokumentalnego „W pogoni za słońcem” - już 11 marca o godzinie 15:00 Widzowie łódzkiego kina Helios poznają historię udziału polskiej drużyny w World Solar Challenge 2015.

W samym sercu morza

W samym sercu morza / napisy

Premiera:

Akcja filmu "W samym sercu morza" rozgrywa się w roku 1820. Statek wielorybniczy zostaje zaatakowany przez kaszalota, co powoduje, że załoga pozostaje uwięziona na morzu…