Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Cennik 2D/3D

Bilet na film*
Bilet na film familijny**
SuperWtorek!

Wcześniej kupujesz taniej

3 dni+ do seansu
2 dni do seansu
1 dzień do seansu
Bilet na film*
16,90 zł
18,90 zł
21,90 zł
Bilet na film familijny**
16,90 zł
18,90 zł
20,90 zł
SuperWtorek!
14,90 zł
14,90 zł
14,90 zł

* za wyjątkiem filmów familijnych.

** filmy dostępne w repertuarze kin Helios z oznaczeniem „familijne”. Są to produkcje, które zawierają treści dotyczące świata dzieci lub odnoszą się do nich w kontekście domu i rodziny. To tytuły dedykowane w szczególności widzom do 13. roku życia oraz ich rodzinom. Kategoria ma charakter wyłącznie rekomendacji, gdyż w Polsce nie funkcjonują przepisy regulujące tę kwestię. Wyboru filmu do tej grupy dokonuje Helios, kierując się kwalifikacjami dokonanymi w krajach posiadających przepisy prawne dotyczące tej materii oraz podanymi przez dystrybutorów opisami filmów i ich wskazówkami dotyczącymi sugerowanego wieku widzów.

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

Cena w dniu seansu

Dla wszystkich
Bilet na film*
24,90 zł
 
 
Bilet na film familijny**
22,90 zł
 
 
SuperWtorek!
14,90 zł
 
 
+ dopłata 3 zł za okulary

Informacja dotycząca filmów 3D:

Aby obejrzeć film 3D, niezbędne są specjalne okulary 3D – do nabycia w kasach kina. Cena biletu nie zawiera opłaty za okulary 3D. Jest ona doliczana w trakcie zakupu biletu na seans i wynosi 3 zł, a okulary wręczane są w kasie biletowej. Po obejrzeniu filmu nie wyrzucaj okularów. Zabierz je ze sobą na kolejny seans 3D, a nie będziesz ponosić opłaty za okulary 3D przy zakupie biletu na inne filmy w tej technologii.

Jeżeli Twoje okulary 3D ulegną zarysowaniu lub odbarwieniu, postrzeganie efektu trójwymiaru może być utrudnione. Prosimy o sprawdzenie, czy okulary 3D nie są uszkodzone lub zarysowane zaraz po zakupie. Okulary używane nie podlegają reklamacji. Informujemy, że okulary 3D mogą nie działać w innym kinie niż to, w którym zostały zakupione.

 

 
Kultura dostępna
Kino Konesera
Poranki Filmowe
Kino Kobiet
Maratony Filmowe

Najniższa cena biletu

 
Kultura dostępna
10 zł
Zawsze
Kino Konesera
16,90 zł
3 dni i wcześniej
Poranki Filmowe
16,90 zł
3 dni i wcześniej
Kino Kobiet
16,90 zł
8 dni i wcześniej
Maratony Filmowe
29 zł
8 dni i wcześniej

Dodatkowe informacje

 
Kultura dostępna
Gwarancja stałej ceny biletu
Kino Konesera
2 dni przed: 18,90 zł · 1 dzień przed: 21,90 zł · w dniu seansu: 24,90 zł
Poranki Filmowe
2 dni przed: 17,90 zł · 1 dzień przed: 18,90 zł · w dniu seansu: 20,90 zł
Kino Kobiet
1-7 dni przed: 19,90 zł · w dniu seansu: 24,90 zł (+voucher 7 zł, niezależnie od dnia zakupu)
Maratony Filmowe
1-7 dni przed: 33 zł · w dniu seansu: 37 zł
Drodzy widzowie,

Niniejszym informujemy, iż zgodnie ze standardami światowymi oraz istniejącym w polskich kinach zwyczajem, dzieciom do lat 3 przebywającym na seansie pod opieką opiekuna i nie zajmującym samodzielnego miejsca, przysługuje darmowy bilet. Wiek dziecka zajmującego wspólne miejsce z opiekunem powinien być zweryfikowany przez pracownika kina. Jednocześnie zaznaczamy, iż w poszczególnych przypadkach dystrybutorowi filmu zawsze przysługuje prawo do odmowy akceptacji powyższej ulgi.