Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Cennik biletów

Normalny
Ulgowy*
Junior/Senior**
Rodzinny***

Bilety 2D

Pn, Śr, Czw
Superwtorek!
Pt-Nd, Święta
Normalny
25,9 zł
14,9 zł
27,9 zł
Ulgowy*
21,9 zł
14,9 zł
23,9 zł
Junior/Senior**
21,9 zł
14,9 zł
23,9 zł
Rodzinny***
21,9 zł
14,9 zł
23,9 zł

Od poniedziałku do piątku, na seanse do godz. 13.30 każdy bilet kosztuje jedynie 19,90 zł w ramach oferty „Szczęśliwe Poranki” (oferta nie obejmuje seansów 3D, Świąt i Superwtorku).

Superwtorek – cennik obowiązujący we wtorki, z wyłączeniem dni świątecznych.

(*) młodzież szkolna oraz studenci do 26 roku życia (za okazaniem ważnej legitymacji uczniowskiej/studenckiej)
(**) dzieci do lat 13 oraz osoby powyżej 60 roku życia
(***) cena dla jednej osoby. Oferta ważna przy zakupie biletów dla 2 osób dorosłych plus 1 lub więcej dzieci, lub dla 1 osoby dorosłej plus 2 lub więcej dzieci. Oferta obowiązuje na wszystkie filmy dla dzieci do 13 roku życia.

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

Bilety 3D

Pn, Śr, Czw
Superwtorek!
Pt-Nd, Święta
Normalny
27,9 zł
14,9 zł
29,9 zł
Ulgowy*
23,9 zł
14,9 zł
25,9 zł
Junior/Senior**
23,9 zł
14,9 zł
25,9 zł
Rodzinny***
23,9 zł
14,9 zł
25,9 zł
+ dopłata 3 zł za okulary

Aby obejrzeć film 3D, niezbędne są specjalne okulary 3D – do nabycia w kasach kina. Cena biletu nie zawiera opłaty za okulary 3D. Jest ona doliczana w trakcie zakupu biletu na seans i wynosi 3 zł, a okulary wręczane są w kasie biletowej. Po obejrzeniu filmu nie wyrzucaj okularów. Zabierz je ze sobą na kolejny seans 3D, a nie będziesz ponosić opłaty za okulary 3D przy zakupie biletu na inne filmy w tej technologii.Jeżeli Twoje okulary 3D ulegną zarysowaniu lub odbarwieniu, postrzeganie efektu trójwymiaru może być utrudnione. W takim przypadku możesz zakupić nową parę okularów przy kolejnej wizycie w kinie.

Prosimy o sprawdzenie, czy okulary 3D nie są uszkodzone lub zarysowane zaraz po zakupie. Okulary używane nie podlegają reklamacji.

Informujemy, że okulary 3D mogą nie działać w innym kinie niż to, w którym zostały zakupione.

Drodzy widzowie,

Niniejszym informujemy, iż zgodnie ze standardami światowymi oraz istniejącym w polskich kinach zwyczajem, dzieciom do lat 3 przebywającym na seansie pod opieką opiekuna i nie zajmującym samodzielnego miejsca, przysługuje darmowy bilet. Wiek dziecka zajmującego wspólne miejsce z opiekunem powinien być zweryfikowany przez pracownika kina. Jeżeli weryfikacja ta wypadnie negatywnie, a opiekun się z nią nie zgodzi, po stronie opiekuna spoczywa obowiązek uwiarygodnienia wieku dziecka. Jednocześnie zaznaczamy, iż w poszczególnych przypadkach dystrybutorowi filmu zawsze przysługuje prawo do odmowy akceptacji powyższej ulgi.