Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Helios na scenie

Projekt Helios na Scenie kierowany jest do miłośników wydarzeń kulturalnych, do których dostęp często jest trudny oraz kosztowny. To wyjątkowa okazja, aby uczestniczyć w światowych koncertach, spektakularnych sztukach i to na wielkim ekranie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom chcemy przybliżyć przystępność wydarzeń, które dotąd nie były realizowane na tak szeroką skalę. Sprowadzimy na kinowe sale: koncerty, imprezy LIVE, spektakle teatralne i nie tylko!

W najbliższym czasie zapraszamy:

  • 04.08 oraz 8.08 - BLACKPINK THE MOVIE

Już 4 i 8 sierpnia dołącz do BLINK na całym świecie i zobacz drogę gwiazd zespołu BLACKPINK na sam szczyt popularności. Przedstawiamy zupełnie nowy, nieemitowany nigdy wcześniej koncert wraz z nagraniami zza kulis na wielkim ekranie.

  • 19.08 - ANDRÉ RIEU - Znowu razem!

Wielki powrót André Rieu i jego Orkiestry na wielkie, kinowe ekrany! Znowu razem! to nowy kinowy koncert, w którym holenderski król walca zawarł ulubione fragmenty ze swoich show. Wiele z tych magicznych utworów nie było dotąd pokazywanych w naszych kinach.

Na naszych ekranach prezentujemy wybitne spektakle najlepszych teatrów, a także porywające koncerty!

Repertuar do góry

BLACKPINK THE MOVIE

BLACKPINK THE MOVIE

KUP BILET

Białystok – Helios Alfa

* nie obowiązują kupony i zaproszenia

  • Seans z Cyklu Helios na Scenie
  • Od lat: b.o., Czas trwania: 100 min.
  • Produkcja: South Korea [2021]

Reżyseria

OH Yoon-dong, JUNG Su-yee

Scenariusz

-

Obsada

Opis filmu

Uwielbiany na całym świecie girlsband BLACKPINK świętuje 5. rocznicę swojego debiutu premierą filmu „BLACKPINK THE MOVIE”, który jest jednocześnie specjalnym prezentem dla BLINK, ukochanych fanek i fanów BLACKPINK, umożliwiającym powrót do starych wspomnień i podziwianie pełnych pasji występów z tej wyjątkowej okazji.

Grupa BLACKPINK – w której skład wchodzą JISOO, JENNIE, ROSÉ i LISA – zadebiutowała 8 sierpnia 2016 r. i błyskawicznie zdobyła ogromną popularność, zyskując stale rosnącą liczbę fanek i fanów, którzy określają się mianem BLINK. To właśnie w prezencie dla tych fanek i fanów powstał film „BLACKPINK THE MOVIE”, podsumowujący gorącą atmosferę i najwspanialsze momenty minionych pięciu lat.

Film „BLACKPINK THE MOVIE” będzie można obejrzeć w wybranych kinach sieci Helios.

Cennik:
Cena ponad 7 dni przed seansem: 27,90 zł
Cena 1-7 dni przed seansem: 29,90 zł
Cena w dniu seansu: 32,90 zł

ANDRÉ RIEU – Znowu razem!

ANDRÉ RIEU – Znowu razem!
Zwiastun

KUP BILET

Białystok – Helios Alfa

* nie obowiązują kupony i zaproszenia

  • Seans z Cyklu Helios na Scenie
  • Czas trwania: 140 min.
  • Produkcja: Holandia [2021]

Reżyseria

-

Scenariusz

-

Obsada

Opis filmu

Rozłąka była długa, ale holenderski król walca nie zapomniał o polskich fanach. Maestro André Rieu i jego Orkiestra Johanna Straussa chcą być z Wami znowu razem!

Dlatego przygotowali wspaniały – skrzący się piękną muzyką, uśmiechem i tańcem – kinowy koncert Znowu razem! Składają się na niego ulubione hity Maestra. Zobaczymy najciekawsze fragmenty koncertów danych przez André i jego Orkiestrę w Sydney, Meksyku, Istambule czy Nowym Jorku.

Część z nich nie była dotąd pokazywana w kinach. Ponadto André opowie kinowym widzom o ostatnich miesiącach jego aktywności.

W koncercie będziemy podziwiać też takie gwiazdy, jak: Carmen Monarcha, Kimmy Skota, Carla Maffioletti, Lou Bega i duet Los Del Río.

Niech znów powróci magia i świetna zabawa!

Uwaga: Koncert nie jest dostępny na DVD i Blu-ray, można go zobaczyć jedynie w kinie.

Do zobaczenia przed wielkim ekranem!

Odwiedź nasz Fanpage