Helios na scenie

Projekt Helios na Scenie kierowany jest do miłośników wydarzeń kulturalnych, do których dostęp często jest trudny oraz kosztowny. To wyjątkowa okazja, aby uczestniczyć w światowych koncertach, spektakularnych sztukach i to na wielkim ekranie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom chcemy przybliżyć przystępność wydarzeń, które dotąd nie były realizowane na tak szeroką skalę. Sprowadzimy na kinowe sale: koncerty, imprezy LIVE, spektakle teatralne i nie tylko!

Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą w ramach projektu Sztuka z Klasą! To wspaniała okazja do poznania wybitnych artystów, spaceru po wystawach największych galerii sztuki na wielkim, kinowym ekranie! Propozycja dla szkół! - Zobacz pełną ofertę >>

Wkrótce w Helios na Scenie:

 • 27 listopada - „RMF Classic+ i Helios prezentują: Dziwny świat” to wspólny projekt sieci kin Helios oraz radia RMF Classic. Pokazy cyklu to szansa na poznanie świata muzyki filmowej z zupełnie nowej strony. Przed pokazem zobaczycie niezwykły materiał filmowy opowiadający o muzyce i ścieżce dźwiękowej z filmu „Dziwny świat”.
 • 30 listopada - NCT DREAM przedstawiają swój pierwszy film NCT DREAM THE MOVIE: In A DREAM. Dołącz do tego niezwykłego wydarzenia z Helios na Scenie!
 • 2-11 grudnia - Ze względu na liczne prośby widzów przypominamy niezwykłą „Gwiazdkę z maestro André Rieu”. Niech to będzie świąteczny prezent dla Ciebie i Twoich bliskich! Seans wyłącznie na zamówienie dla grup od 20 osób. O szczegóły spytaj pracowników kina Helios w Twoim mieście.

 

Szanowni Państwo,
Mamy przyjemność przedstawić szczegóły dotyczące najnowszego Sezonu Kinowego Royal Opera House oraz The Royal Balet. Sezon 2022-23 będzie najobszerniejszym z dotychczasowo prezentowanych, obejmując 10 światowej klasy produkcji — siedem oper i trzy balety. Ekscytacja, to uczucie, które, mamy nadzieję będzie towarzyszyć Wam przez nadchodzący rok.

Royal Opera House jedna z najsłynniejszych scen operowych i baletowych na świecie. To na jej deskach rodziły się legendy m.in.: Joyce DiDonato, Plácido Domingo, Juan Diego Flórez, Angela Gheorghiu, Jonas Kaufmann, Bryn Terfel, Luciano Pavarotti i Joan Sutherland. Nie zabrakło również polskich artystów, takich jak: Piotr Beczała, Mariusz Kwiecień, Aleksandra Kurzak czy Małgorzata Walewska.Najsłynniejsze opery wszechczasów w Twoim kinie Helios. Wyrusz z Nami do świata pełnego muzyki i emocji - premierowe przedstawienia Royal Opera House tylko w Helios na Scenie.Najpiękniejsze balety od teraz w Twoim kinie Helios.

Na naszych ekranach prezentujemy wybitne spektakle najlepszych teatrów, a także porywające koncerty!

Repertuar do góry

DZIWNY ŚWIAT / RMF Classic+ i Helios prezentują / dubbing

DZIWNY ŚWIAT / RMF Classic+ i Helios prezentują
Zwiastun

KUP BILET

Białystok – Helios Alfa

* nie obowiązują kupony i zaproszenia

 • Seans z Cyklu Helios na Scenie
 • Od lat: 7, Czas trwania: 102 min.
 • Produkcja: USA [2022]

Reżyseria

Don Hall

Scenariusz

Qui Nguyen

Obsada

Jake Gyllenhaal, Alan Tudyk, Lucy Liu

Opis filmu

„Dziwny świat” to 61 film Walt Disney Animation Studios. Legendarna wytwórnia zabiera widzów w podróż po niezbadanej i niebezpiecznej krainie, w której fantastyczne stworzenia czekają na powrót rodziny Cladów – legendarnych odkrywców - z ich ostatniej i zdecydowanie najważniejszej misji.

Pamiętajcie o punktualności, ponieważ przed pokazem zobaczycie materiał filmowy opowiadający o muzyce i ścieżce dźwiękowej z filmu „Dziwny świat”.

„RMF Classic+ i Helios prezentują” to wspólny projekt sieci kin Helios oraz radia RMF Classic. Pokazy cyklu to szansa na poznanie świata muzyki filmowej z zupełnie nowej strony.

Dla widzów w kinach przygotowano ofertę zniżkową na zakup dostępu do platformy RMF Classic+. Przed każdym z pokazów specjalnych w ramach cyklu, użytkownicy platformy będą mogli także wysłuchać specjalnego podcastu, który będzie wprowadzeniem do seansu, a nagrywać go będą eksperci z RMF Classic i sieci Helios. Pokazy w ramach cyklu będą odbywać się raz w miesiącu.

Galeria

NCT DREAM THE MOVIE: In A DREAM

NCT DREAM THE MOVIE: In A DREAM

KUP BILET

Białystok – Helios Alfa

* nie obowiązują kupony i zaproszenia

 • Seans z Cyklu Helios na Scenie
 • Od lat: 13, Czas trwania: 100 min.
 • Produkcja: USA [2022]

Reżyseria

MARGO YEJI LEE, YOON DONG OH

Scenariusz

-

Obsada

MARK, RENJUN, JENO, HAECHAN, JAEMIN, CHENLE, JISUNG

Opis filmu

NCT DREAM prezentuje swój pierwszy film NCT DREAM THE MOVIE : In A DREAM w kinach na całym świecie. Dołącz do tego niezwykłego wydarzenia z Helios na Scenie!

Nowy film przedstawia pełne energii występy siedmiu członków grupy, zarejestrowane podczas drugiego solowego koncertu „NCT DREAM TOUR 'THE DREAM SHOW2: In A DREAM” na kultowym Stadionie Olimpijskim, największym stadionie w Korei Południowej i występ w tym miejscu to spełnienie marzeń dla wielu artystów.

To wydarzenie, którego nie można przegapić! Produkcja zawiera materiały zza kulis, ekskluzywne wywiady oraz zdradzenie planów na przyszłość, którą członkowie wyobrażają sobie z dala od sceny!

Cennik:
W dniu seansu: 38,90 zł
1-7 dni przed seansem: 34,90 zł
8 dni i więcej: 31,90 zł
Bilet grupowy: 29,90 zł

Galeria

DZIADEK DO ORZECHÓW – PREMIERA na żywo!

DZIADEK DO ORZECHÓW – PREMIERA na żywo!

KUP BILET

Białystok – Helios Alfa

* nie obowiązują kupony i zaproszenia

 • Seans z Cyklu Helios na Scenie
 • Od lat: 10, Czas trwania: 165 min.
 • Produkcja: Wielka Brytania [2022]

Reżyseria

-

Scenariusz

-

Obsada

Opis filmu

Uwielbiana przez publiczność produkcja Petera Wrighta dla The Royal Ballet, z oszałamiającą scenografią z epoki autorstwa Julii Trevelyan Oman, pozostaje wierna duchowi tego świątecznego klasyka baletowego, łącząc dreszczyk baśniowej historii ze spektakularną choreografią taneczną.

Choreografia: Peter Wright za Lvem Ivanovem

Cennik:
W dniu seansu: 72,90 zł
1-7 dni przed seansem: 69,90 zł
8 dni i więcej przed seansem: 64,90 zł
Bilet grupowy ( powyżej 10 osób ): 59,90 zł

Galeria

Gwiazdka z maestro André Rieu. Powrót na życzenie Widzów / napisy

Gwiazdka z maestro André Rieu. Powrót na życzenie Widzów
 • Seans z Cyklu Helios na Scenie
 • Od lat: 7, Czas trwania: 150 min.
 • Produkcja: Holandia [2021]

Reżyseria

-

Scenariusz

-

Obsada

Andre Rieu

Opis filmu

SEANSE WYŁĄCZNIE NA ZAMÓWIENIE DLA GRUP OD 20 OSÓB.
O szczegóły spytaj pracowników kina Helios w Twoim mieście.

Zeszłoroczna premiera tego magicznego koncertu przyciągnęła przed kinowe ekrany nieprzebrane tłumy fanów słynnego holenderskiego króla walca. Ze względu na liczne prośby widzów przypominamy niezwykłą „Gwiazdkę z maestro André Rieu”. Niech to będzie świąteczny prezent dla Ciebie i Twoich bliskich!

André Rieu i jego urocza Orkiestra Johanna Straussa przygotowali bożonarodzeniowe wielkie show. Na jego potrzeby maestro „wybudował” własny Pałac Zimowy w swoim rodzinnym Maastricht. Wśród 200 lśniących weneckich kandelabrów i żyrandoli z sopli lodu, wśród łyżwiarzy i zasypanego śniegiem zimowego krajobrazu rozebrzmiały tradycyjne kolędy, romantyczne walce i inne nieśmiertelne przeboje. „Jingle Bells”, „O Holy Night”, „Oh Happy Day” czy „Mary’s Boy Child” to tylko niektóre hity, które znów usłyszymy w wykonaniu André, jego solistów i Orkiestry Johanna Straussa, ale także chóru gospel.

Sam André tak mówi o tym koncercie w kinach: „Boże Narodzenie to moja ulubiona pora roku. Nie ma nic lepszego niż spędzenie jej z przyjaciółmi, rodziną i fanami w moim rodzinnym mieście. Dlatego zapraszam moją kinową publiczność z całego świata w tę piękną podróż do świątecznej krainy czarów”.

To prezent dla Was od maestra, ale przecież możecie obdarować nim także swoich bliskich: zabierzcie ich do kina w ramach Gwiazdki!

Czas trwania: 150 minut (w tym jedna przerwa)

Cena biletu grupowego: 29,90 zł/osoba

Galeria

Odwiedź nasz Fanpage