Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Rozmowy nocą

  • Komedia romantyczna
  • Czas trwania: 90 min.
  • Od lat: 12
  • Produkcja: Polska [2008]
  • Premiera: 14.02.2008 (Polska)

Reżyseria

Maciej Żak

Scenariusz

Karolina Szymczyk - Majchrzak

Obsada

Magdalena Różczka jako Matylda, Marcin Dorociński jako Bartek, Weronika Książkiewicz jako koleżanka Matyldy, Roma Gąsiorowska jako Karolina, Hanna Śleszyńska jako instruktorka, Joanna Żółkowska jako mama Bartka, Sambor Czarnota jako Max, Michał Piela jako Misiek

Opis filmu

"Rozmowy nocą"...czyli o poszukiwaniu drugiej połówki

Związek jest jak jazda samochodem pod prąd. Nie wiadomo, komu uda się ujść z życiem.

"Rozmowy nocą" to prawdziwy i zabawny portret pokolenia singli z wielkiego miasta, którzy, wbrew powszechnej opinii, starają się z całych sił znaleźć swoją drugą połówkę pomarańczy. Pogodna i pełna optymizmu opowieść o ludziach stworzonych dla siebie, jednak poszukujących szczęścia na różne sposoby.