Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

Hitman

Premiera:

Bohaterem filmu jest genetycznie zaprogramowany wysokiej klasy płatny morderca znany jako Agent 47.

Pana Magorium cudowne Emporium

Premiera:

Stworzony z rozmachem, familijny film z Dustinem Hoffmanem i Natalie Portman. Molly Mahoney jest niepewną siebie asystentką w cudownym sklepie z zabawkami

1408

1408

Premiera:

Pewnego dnia, Mike Enslin - specjalizujący się w demaskowaniu zjawisk nadprzyrodzonych - otrzymuje tajemniczą pocztówkę z Nowego Jorku z ostrzeżeniem przed pokojem 1408 w hotelu Dolphin

Beowulf

Premiera:

Akcja "Beowulfa" rozgrywa się w VI wieku. Beowulf, dzielny Wiking przybywa na dwór duńskiego króla Hrothgara.

Beowulf

Beowulf / 3D

Premiera:

Wersja filmu w technologii 3D Digital Cinema. Akcja "Beowulfa" rozgrywa się w VI wieku. Beowulf, dzielny Wiking przybywa na dwór duńskiego króla Hrothgara.

Michael Clayton

Michael Clayton

Premiera:

Michael Clayton jest specjalistą od brudnej roboty w jednej z największych kancelarii prawniczych w Nowym Jorku.

Zgon na pogrzebie

Premiera:

Film w uszczypliwy sposób ukazuje, co może się wydarzyć, kiedy typowa, podzielona rodzina jest zmuszona spotkać się w jednym miejscu.