Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

Speed Racer

Speed Racer / dubbing

Premiera:

Fabularna ekranizacja popularnej kreskówki o przygodach młodego kierowcy wyścigowego, Speeda i jego zmaganiach z konkurentami na torze oraz z Royalton Industries, gigantem wyścigowym.

Superhero

Superhero

Premiera:

Parodystyczne podejście do tematu amerykańskich komiksowych i ekranowych superherosów. Chłopak ukąszony przez zmutowaną ważkę zaczyna życie pogromcy zła w kostiumie człowieka-ważki…

2 dni w Paryżu

2 dni w Paryżu

Premiera:

Francuzka Marion i Amerykanin Jack postanawiają ożywić nieco swój związek i wyruszają na Stary Kontynent w poszukiwaniu zagubionego gdzieś po drodze romantyzmu.

Kierowca dla Wiery

Kierowca dla Wiery

Premiera:

Młody sierżant Wiktor przybywa na daczę generała Sierowa, aby stać się osobistym kierowcą jego pięknej córki.

Niedźwiadek

Niedźwiadek

Premiera:

Jirka, Roman i Ivan to przyjaciele ze szkolnej ławki. Ivanowi zawsze powodzi się odrobinę lepiej.Jirka i Roman wciąż zadają sobie pytanie: jaka jest recepta Ivana na szczęście?

Nawiedzona narzeczona

Nawiedzona narzeczona

Premiera:

Opowieść o zazdrosnej narzeczonej, która nawet po śmierci nie potrafi znieść myśli o tym, że jej ukochany może pokochać inną. Powraca więc jako piękny i złośliwy duch...