Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

Metropolis

Metropolis

Premiera:

Przyszłość. Ludzie są podzieleni na dwie grupy: myślicieli, którzy stwarzają plany (ale nie wiedzą jak wszystko działa), oraz robotników, którzy wytwarzają (ale nie mają żadnej wizji).

Półksiężyc

Półksiężyc

Premiera:

Mało znany i szanowany stary śpiewak, ma jechać do irackiego Kurdystanu i dać tam koncert. Dopełnieniem koncertu ma być kobiecy śpiew, który od czasu islamskiej rewolucji jest zakazany w Iranie.

U2

U2 / 3D

Premiera:

Zrealizowany w technice trójwymiarowej koncert zespołu U2.

Wszystko za życie

Wszystko za życie

Premiera:

Wkrótce po skończeniu studiów 22-letni Christopher McCandless zrywa z dotychczasowym życiem i rusza w nieznane.

Choć goni nas czas

Choć goni nas czas

Premiera:

Wzruszająca opowieść o tym, że czasem wszystko jest dozwolone i nigdy nie jest za późno, by w pełni cieszyć się życiem.

Drapieżnik

Drapieżnik

Premiera:

Przerażający obraz Andrew Laua stawia szereg aktualnych pytań na temat przemocy i granic człowieczeństwa. Twórcy przyrównują istotę ludzką do najbardziej krwiożerczych zwierząt na ziemi.

Nadzieja

Nadzieja

Premiera:

Dwudziestokilkuletni Franciszek jest świadkiem kradzieży cennego obrazu z ołtarza jednego z warszawskich kościołów. Całe zdarzenie rejestruje amatorską kamerą.

Nie kłam, Kochanie

Nie kłam, Kochanie

Premiera:

Miłosna historia, podana lekko, jednak nie pozostająca w oderwaniu od życia, w której wszelkiego rodzaju zawirowania towarzyszące jej bohaterom wypływają z sytuacji realnych.

Oko

Oko

Premiera:

Sydney Wells, niewidoma skrzypaczka z Los Angeles przechodzi skomplikowany zabieg przeszczepienia rogówki, który przywraca jej wzrok po ponad dwudziestu latach ślepoty.