Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

Obywatel Havel

Obywatel Havel

Premiera:

Opowieść o człowieku orkiestrze. Intymne spojrzenie na prezydenturę Vaclava Havla. Były prezydent Czech pokazany został w świetle reflektorów jako polityk, osoba publiczna, a także zwyczajny człowiek.

OBYWATEL JONES

OBYWATEL JONES / napisy

Premiera:

Oparta na faktach opowieść o młodym walijskim dziennikarzu, który w latach 30. jako jeden z pierwszych opisał Wielki Głód na Ukrainie.

Obywatel Kane

Obywatel Kane

Premiera:

Po śmierci Charlesa Fostera Kane'a, potężnego magnata prasowego, pewien reporter podejmuje się zrekonstruowania i opisania jego biografii…

Obywatel Milk

Obywatel Milk

Premiera:

Historia Harveya Milka, polityka który otwarcie przyznawał się do swojej orientacji homoseksualnej. Milk został zamordowany w 1978 roku...

Obywatel roku

Obywatel roku / napisy

Premiera:

Norwegia, kraj porządnych ludzi. A najbardziej porządnym z porządnych jest Nils. W uznaniu ciężkiej pracy na rzecz społeczności zdobył właśnie tytuł Obywatela Roku. Radość Nilsa nie trwa jednak długo.