Helios na scenie

Projekt Helios na Scenie kierowany jest do miłośników wydarzeń kulturalnych, do których dostęp często jest trudny oraz kosztowny. To wyjątkowa okazja, aby uczestniczyć w światowych koncertach, spektakularnych sztukach i to na wielkim ekranie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom chcemy przybliżyć przystępność wydarzeń, które dotąd nie były realizowane na tak szeroką skalę. Sprowadzimy na kinowe sale: koncerty, imprezy LIVE, spektakle teatralne i nie tylko!

Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą w ramach projektu Sztuka z Klasą! To wspaniała okazja do poznania wybitnych artystów, spaceru po wystawach największych galerii sztuki na wielkim, kinowym ekranie! Propozycja dla szkół! - Zobacz pełną ofertę >>

Wkrótce w Helios na Scenie:

 • od 18 sierpnia - André Rieu. Miłość mieszka pośród nas: „Miłość jest muzyką naszych serc. Nie zna granic. To najwspanialsza forma ekspresji emocji i najpiękniejsza melodia, jaką możemy zagrać w życiu” Andre Rieu powraca! Zobacz nowy letni koncert Maestro w Twoim kinie Helios! 
 • 1 i 28 października - Film CEZANNE - portrety życia powstał na bazie wielkich wystaw twórczości Cézanne’a, które odbyły się w National Portrait Gallery w Londynie, Musée d’Orsay w Paryżu i National Gallery of Art w Waszyngtonie. Ważną rolę w filmie odgrywają listy malarza i zdjęcia z miejsc na południu Francji, w których mieszkał i pracował.
 • 4 i 7 października - James Norton w teatralnym wydarzeniu 2023 roku! Wizjonerski reżyser Ivo van Hove (A View from the Bridge) wystawia anglojęzyczną premierę A LITTLE LIFE. Stań się częścią tego niezwykłego wydarzenia i dołącz do nas w październiku w Helios na Scenie!
 • 21 października - The Rolling Stones "Sweet Summer Sun - Hyde Park Live" - Świętuj razem z nami wydanie najnowszego albumu grupy oglądając i bawiąc się wspólnie podczas projekcji jednego z najlepszych nagrań koncertowych w historii!
 • 23 i 25 października - BRITNEY SPEARS powraca na kinowe ekrany! Z okazji premiery wyczekiwanego pamiętnika Britney Spears „The Woman In Me”, Crossroads powraca na duży ekran w ramach dwudniowego, ogólnoświatowego wydarzenia dla fanów.
 • 5 listopada i 1 grudnia - Pocałunek Klimta - W premierowym filmie z cyklu „Wystawa w Kinie” będziemy mogli przyjrzeć się detalom tego namalowanego prawdziwym złotem obrazu, który wisi w Belvedere Museum w Wiedniu. Poznamy też jego historię i historię samego Gustava Klimta, niedoścignionego mistrza Secesji Wiedeńskiej.

Szanowni Państwo,
Mamy przyjemność przedstawić szczegóły dotyczące najnowszego Sezonu Kinowego Royal Opera House oraz The Royal Balet. Sezon 2023-24 będzie podróżą przez najsłynniejsze arie i balety wszechczasów, obejmując 8 światowej klasy produkcji — po cztery oper i balety. Ekscytacja, to uczucie, które, mamy nadzieję będzie towarzyszyć Wam przez nadchodzący rok.

Royal Opera House jedna z najsłynniejszych scen operowych i baletowych na świecie. To na jej deskach rodziły się legendy m.in.: Joyce DiDonato, Plácido Domingo, Juan Diego Flórez, Angela Gheorghiu, Jonas Kaufmann, Bryn Terfel, Luciano Pavarotti i Joan Sutherland. Nie zabrakło również polskich artystów, takich jak: Piotr Beczała, Mariusz Kwiecień, Aleksandra Kurzak czy Małgorzata Walewska.

Życzymy samych muzycznych uniesień,
Helios na Scenie

Najsłynniejsze opery wszechczasów w Twoim kinie Helios. Wyrusz z Nami do świata pełnego muzyki i emocji – transmisje NA ŻYWO z premierowych przedstawień Royal Opera House tylko w Helios na Scenie.

Najpiękniejsze balety od teraz w Twoim kinie Helios. Premiery baletów NA ŻYWO tylko w Helios na Scenie!

Na naszych ekranach prezentujemy wybitne spektakle najlepszych teatrów, a także porywające koncerty!

Repertuar do góry

ANDRÉ RIEU. Miłość mieszka pośród nas / napisy

ANDRÉ RIEU. Miłość mieszka pośród nas
Zwiastun

KUP BILET

Wrocław – Helios Magnolia Park

* nie obowiązują kupony i zaproszenia

 • Seans z Cyklu Helios na Scenie
 • Od lat: 7, Czas trwania: 180 min.
 • Produkcja: Holandia [2023]

Reżyseria

-

Scenariusz

-

Obsada

Andre Rieu, Orkiestra Johanna Straussa

Opis filmu

Bijący rekordy sprzedaży i popularności holenderski skrzypek André Rieu to jeden z najbardziej uwielbianych artystów świata. Retransmisje letnich koncertów plenerowych wprost z jego rodzinnego Maastricht do kin na całym świecie to już tradycja. Co roku, w lipcu, to zabytkowe miasteczko odwiedza około 100.000 widzów, by obejrzeć na żywo serię koncertów swojego ukochanego króla walca. Jeden z takich wieczorów jest nagrywany za pomocą kilkunastu kamer i najczulszych mikrofonów, by później pokazać go w kinach.

Najnowszy show nosi tytuł „Miłość mieszka pośród nas” i jest 11. koncertem plenerowym z Maastricht, którym mogą się cieszyć widzowie kinowi całego świata. Tytuł tego wieczoru nawiązuje do znanego przeboju „Love Is All Around”. Słyszeliśmy go choćby w filmie „Cztery wesela i pogrzeb”, w wykonaniu Wet Wet Wet.

Sam André tak wyjaśnia wybór takiego właśnie tytułu: „Miłość jest muzyką naszych serc. Nie zna granic. To najwspanialsza forma ekspresji emocji i najpiękniejsza melodia, jaką możemy zagrać w życiu. Życzę Wam wszystkim dużo miłości i pięknej muzyki. Mam też nadzieję, że tegoroczny koncert z Maastricht przyniesie Wam wiele radości i czułości podczas oglądania go w kinie”. Czyż nie jest to najlepsza rekomendacja, by właśnie tak spędzić w kinie cudowny czas ze swoimi bliskimi?

Na ten szalony i pełen humoru koncert złożą się, jak zwykle, przeboje operetkowo-musicalowe, walce, polki i marsze Johanna Straussa, a także znane standardy rozrywkowe. Jak zawsze, wystąpi założona ponad 30 lat temu przez André jego Orkiestra Johanna Straussa, chór gospel, soliści oraz wyjątkowi goście. Kto wie, kogo maestro zaprosił tym razem? Przekonajmy się o tym wspólnie przed wielkim ekranem!

Czas trwania: 180 minut (w tym jedna przerwa)

Cennik:
Grupowy powyżej 10 osób - 33,90 zł
15 dni i więcej przed seansem - 34,90 zł
8-14 dni przed - 38,90 zł
1-7 dni przed - 40,90 zł
W dniu seansu - 44,90 zł

Galeria

CEZANNE – portrety życia / napisy

CEZANNE – portrety życia

KUP BILET

Wrocław – Helios Magnolia Park

* nie obowiązują kupony i zaproszenia

 • Seans z Cyklu Helios na Scenie
 • Od lat: 10, Czas trwania: 85 min.
 • Produkcja: Wielka Brytania [2021]

Reżyseria

Phil Grabsky

Scenariusz

Phil Grabsky

Obsada

Opis filmu

Film powstał na bazie wielkich wystaw twórczości Cézanne’a, które odbyły się w National Portrait Gallery w Londynie, Musée d’Orsay w Paryżu i National Gallery of Art w Waszyngtonie. Ważną rolę w filmie odgrywają listy malarza i zdjęcia z miejsc na południu Francji, w których mieszkał i pracował, z widokiem na wymienioną już górę Sainte-Victoire.

Paul Cézanne, uważany za jednego z trzech wielkich postimpresjonistów, wyznaczył nowe kierunki w sztuce europejskiej i światowej. Zdobycze impresjonistów poszerzył i zradykalizował, pozostając jednocześnie z dala od wielkiego świata i wielkiego miasta, które impresjonistów inspirowało. Cézanne z upodobaniem kreślił zarówno pejzaże, jak niezliczone ujęcia góry Sainte-Victoire, oraz portrety ludzi i przedmiotów.

Martwe natury, ale i wizerunki tak zwyczajnych rzeczy, jak krzesło, zajmują poczesne miejsce w jego twórczości. Artysta z wolna kształtował i zmieniał swój warsztat, przechodząc od impresjonistycznych wizji otaczającego go świata po grubo ciosane obrazy tworzone za pomocą szpachli i potężnych warstw farby. Z czasem odszedł i od niej kierując się w stronę subtelniejszych pociągnięć, ale za to zrywając z tradycyjnie pojętą perspektywą i pokazując jeden przedmiot z różnych punktów widzenia na raz, co dało inspirację dla kubizmu Picassa i innych.

Pomysłodawcą i producentem cyklu „Wystawa w Kinie” jest Phil Grabsky, laureat nagrody BAFTA.

CENNIK:
- W dniu seansu: 31,90 zł
- 1-7 dni przed seansem: 29,90 zł
- 8-14 dni przed seansem: 27,90 zł
- 15 dni przed seansem i więcej: 25,90 zł
- Bilet grupowy (powyżej 10 osób): 24,90 zł

Galeria

A LITTLE LIFE w Helios na Scenie / polskie napisy

A LITTLE LIFE w Helios na Scenie / polskie napisy
Zwiastun

KUP BILET

Wrocław – Helios Magnolia Park

* nie obowiązują kupony i zaproszenia

 • Od lat: 18, Czas trwania: 220 min.
 • Produkcja: Wielka Brytania [2023]

Reżyseria

Ivo van Hove 

Scenariusz

-

Obsada

James Norton, Luke Thompson, Omari Douglas, Zach Wyatt, Elliot Cowan, Zubin Varla, Nathalie Armin, Emilio Doorgasingh

Opis filmu

James Norton (Happy Valley, Grantchester) występuje w " zniewalająco fascynującym" (★★★★★ Daily Express) teatralnym wydarzeniu 2023 roku, gdy wizjonerski reżyser Ivo van Hove (A View from the Bridge) wystawia anglojęzyczną premierę A LITTLE LIFE.

Spektakl sfilmowano w Savoy Theatre w Londynie podczas premiery na West Endzie. Ta bijąca rekordy i "pięknie zagrana" (★★★★ The I) adaptacja bestsellera Hanyi Yanagihar’y o nakładzie miliona egzemplarzy trafia na duży ekran.

W docenionej przez krytyków sztuce występują również Luke Thompson (Bridgerton), Omari Douglas (It's A Sin), Zach Wyatt (The Witcher), Elliot Cowan (The Crown), Zubin Varla (Tammy Faye), Nathalie Armin (Force Majeure) i Emilio Doorgasingh (Best of Enemies).

A LITTLE LIFE śledzi losy czterech przyjaciół ze studiów w Nowym Jorku: aspirującego aktora Willema, odnoszącego sukcesy architekta Malcolma, zmagającego się z trudnościami artysty JB i wybitnego prawnika Jude'a. Ambicja, uzależnienie i duma grożą rozpadem grupy, ale zawsze łączy ich miłość do Jude'a i tajemnice z jego przeszłości. Ale kiedy te tajemnice wychodzą na jaw, w końcu dowiadują się, że poznanie Jude'a St Francisa oznacza dla każdego znacznie więcej niż ktokolwiek przypuszczał.

Książka pojawiła się również w Polsce po tytułem „Małe życie” i niemal od razu stała się bestsellerem. Seans będzie emitowany w angielskiej wersji językowej z polskimi napisami.

Stań się częścią tego niezwykłego wydarzenia i dołącz do nas w październiku w Helios na Scenie!

Cennik:
Grupowy powyżej 10 osób: 33,90 zł
15 dni i więcej przed seansem: 34,90 zł
8-14 dni przed: 38,90 zł
1-7 dni przed: 40,90 zł
W dniu seansu: 44,90 zł

Galeria

THE ROLLING STONES: Sweet Summer Sun Hyde Park Live

THE ROLLING STONES: Sweet Summer Sun Hyde Park Live
Zwiastun

KUP BILET

Wrocław – Helios Magnolia Park

* nie obowiązują kupony i zaproszenia

 • Seans z Cyklu Helios na Scenie
 • Od lat: 7, Czas trwania: 120 min.
 • Produkcja: Wielka Brytania [2013]

Reżyseria

-

Scenariusz

-

Obsada

Mick Jagger, Keith Richards, Charlie Watts, Ronnie Wood, Mick Tylor

Opis filmu

Jeden z najbardziej legendarnych zespołów w historii Rocka! Świętuj razem z nami wydanie najnowszego albumu grupy oglądając i bawiąc się wspólnie podczas projekcji jednego z najlepszych nagrań koncertowych w historii!

Ponad 100 000 fanów nie może się mylić - właśnie tyle osób oglądało na żywo koncert legendarnej kapeli The Rolling Stones w londyńskim Hyde Parku. W oczach fanów i krytyków muzycznych zespół zagrał jeden ze swoich najlepszych koncertów. Pomimo sędziwego wieku chłopaki wciąż elektryzują publiczność niesamowitą energią i rockendrolowym pazurem.Widzowie usłyszą hit za hitem oraz zobaczą grupę w najlepszej formie. W dwóch piosenkach zespół wspomaga Mick Taylor, były gitarzysta składu. The Rolling Stones najlepiej czują się w domu i to widać oraz słychać.


Cennik:
- grupowy powyżej 10 osób: 33,90 zł
- 15 dni i więcej przed seansem: 34,90 zł
- 8-14 dni przed: 38,90 zł
- 1-7 dni przed: 40,90 zł
- w dniu seansu: 44,90 zł

Galeria

BRITNEY SPEARS: “Crossroads” Global Fan Event / napisy polskie

BRITNEY SPEARS: “Crossroads” Global Fan Event / napisy polskie
 • Seans z Cyklu Helios na Scenie
 • Od lat: 7, Czas trwania: 106 min.
 • Produkcja: USA [2002]

Reżyseria

Tamra Davis

Scenariusz

-

Obsada

Britney Spears, Zoe Saldana, Taryn Manning, Anson Mount, Dan Aykroyd, Kim Cattrall

Opis filmu

Z okazji premiery wyczekiwanego pamiętnika Britney Spears „The Woman In Me”, Crossroads powraca na duży ekran w ramach dwudniowego, ogólnoświatowego wydarzenia dla fanów. Dzięki bonusom, których nigdy wcześniej nie widziano w kinach, to filmowe święto zaprasza zarówno nowych widzów, jak i wiernych fanów, aby na nowo doświadczyli magii tej historii o dorastaniu.

Crossroads opowiada historię trzech przyjaciółek z dzieciństwa, Lucy (Britney Spears), Kit (ZoëSaldana) i Mimi (Taryn Manning), które po ośmiu latach rozłąki na nowo odkrywają swoją przyjaźń podczas podróży przez kraj.

Mając jedynie zarys planu, praktycznie bez pieniędzy, ale za to z mnóstwem marzeń, dziewczyny łapią stopa z przystojnym przyjacielem Mimi, Benem (Anson Mount) w jego kabriolecie. Po drodze nie tylko zbierają doświadczenia, które zmienią ich życie, ale także odkrywają, jak ważne jest, aby trzymać się swoich pragnień.


Galeria

POCAŁUNEK KLIMTA. O obrazach mistrza Secesji Wiedeńskiej / napisy

POCAŁUNEK KLIMTA. O obrazach mistrza Secesji Wiedeńskiej

KUP BILET

Wrocław – Helios Magnolia Park

* nie obowiązują kupony i zaproszenia

 • Seans z Cyklu Helios na Scenie
 • Od lat: 10, Czas trwania: 90 min.
 • Produkcja: Wielka Brytania [2023]

Reżyseria

Ali Ray

Scenariusz

Phil Grabsky

Obsada

Opis filmu

„Pocałunek” Gustava Klimta jest podobno najczęściej reprodukowanym obrazem. Plakaty z jego wizerunkiem wiszą w akademikach całego świata, wciąż zajmując w nich pierwsze miejsce. Kubki, magnesy, notesy, długopisy – na tym wszystkim można znaleźć wizerunek tego obrazu, szczególnie jeśli odwiedza się Wiedeń.

W premierowym filmie z cyklu „Wystawa w Kinie” będziemy mogli przyjrzeć się detalom tego namalowanego prawdziwym złotem obrazu, który wisi w Belvedere Museum w Wiedniu. Poznamy też jego historię i historię samego Gustava Klimta, niedoścignionego mistrza Secesji Wiedeńskiej. Przyjrzymy się również innym obrazom tego artysty. Film ten przygotowali twórcy
„Nowego Vermeera. Wystawy wszech czasów”.

Pomysłodawcą i producentem cyklu „Wystawa w Kinie” jest Phil Grabsky, laureat nagrody BAFTA.

CENNIK:
W dniu seansu - 31,90 zł
1-7 dni przed seansem - 29,90 zł
8-14 dni przed seansem - 27,90 zł
15 dni przed seansem i więcej - 25,90 zł
Bilet grupowy (powyżej 10 osób) - 24,90 zł

Galeria

DON KICHOT – PREMIERA na żywo! / napisy

DON KICHOT – PREMIERA na żywo!

KUP BILET

Wrocław – Helios Magnolia Park

* nie obowiązują kupony i zaproszenia

 • Od lat: 10, Czas trwania: 210 min.
 • Produkcja: Wielka Brytania [2023]

Reżyseria

Carlos Acosta, Marius Petipa

Scenariusz

-

Obsada

The Royal Ballet, Orkiestra Royal Opera House

Opis filmu

Don Kichot, balet na podstawie powieści Miguela de Cervantesa o tym samym tytule, opowiada o przygodach ekscentrycznego szlachcica Don Kichota i jego wiernego giermka Sancho Pansy, którzy pomagają połączyć się młodej parze Kitri i Basilio.

Ten energetyczny XIX-wieczny balet jest ożywiony porywającą muzyką Ludwiga Minkusa i jest wspaniałą wizytówką wirtuozerii głównych tancerzy The Royal Ballet.

Stworzona dla The Royal Ballet dziesięć lat temu, żywiołowa produkcja Carlosa Acosty z charakterystycznymi projektami Tima Hatleya wprowadza w życie ciepło i romantyzm klasycznej powieści Cervantesa.

Dyrygent: Valery Ovsyanikov
Czas trwania: 210 min. (w tym dwie przerwy)

Cennik:
Bilet grupowy (powyżej 10 osób): 67,90 zł
15 i więcej dni przed seansem: 68,90 zł
8-14 dni przed seansem: 71,90 zł
1-7 dni przed seansem: 74,90 zł
W dniu seansu: 77,90 zł

Galeria

DZIADEK DO ORZECHÓW – PREMIERA na żywo! / napisy

DZIADEK DO ORZECHÓW – PREMIERA na żywo!

KUP BILET

Wrocław – Helios Magnolia Park

* nie obowiązują kupony i zaproszenia

 • Od lat: 10, Czas trwania: 170 min.
 • Produkcja: Wielka Brytania [2023]

Reżyseria

Peter Wright za Lwem Ivanovem

Scenariusz

-

Obsada

The Royal Ballet, Orkiestra Royal Opera House

Opis filmu

Dołącz do Klary na wspaniałym przyjęciu wigilijnym, które staje się magiczną przygodą, gdy wszyscy inni są już w łóżkach. Zachwyć się błyskotliwością muzyki Piotra Czajkowskiego, gdy Klara i jej zaczarowany Dziadek do Orzechów walczą z Królem Myszy i odwiedzają Wróżkę w błyszczącym Królestwie Słodyczy. Uwielbiana produkcja Petera Wrighta dla The Royal Ballet, ze wspaniałymi projektami z epoki autorstwa Julii Trevelyan Oman, pozostaje wierna duchowi tego świątecznego klasyka baletowego, łącząc dreszczyk emocji z bajki ze spektakularnym tańcem.


Dyrygent: Andrew Litton
Czas trwania: 170 min. (w tym jedna przerwa)

Cennik:
Bilet grupowy (powyżej 10 osób): 67,90 zł
15 i więcej dni przed seansem: 68,90 zł
8-14 dni przed seansem: 71,90 zł
1-7 dni przed seansem: 74,90 zł
W dniu seansu: 77,90 zł

Galeria

MANON – PREMIERA na żywo! / napisy

MANON – PREMIERA na żywo!
 • Od lat: 10, Czas trwania: 195 min.
 • Produkcja: Wielka Brytania [2024]

Reżyseria

Kenneth Macmillan

Scenariusz

-

Obsada

The Royal Ballet, Orkiestra Royal Opera House

Opis filmu

Ta adaptacja powieści Abbé Prévosta to najlepsze co może zaproponować Kenneth MacMillan - jego wnikliwa znajomość ludzkiej psychologii i mistrzostwo w choreografii narracyjnej znajdują pełny wyraz w pełnych pasji duetach głównej pary, w których pożądanie jest namacalne i gwałtowne.

Walka bohaterki o pokonanie ubóstwa sprawia, że Manon jest jednym z najbardziej dramatycznych i przejmujących baletów, co podkreślają sugestywne dekoracje Nicholasa Georgiadisa, które odzwierciedlają zestawienie między zubożałym pochodzeniem Manon a wystawnym światem, w którym pragnie zamieszkać.

Sezon 2023/24 upamiętnia obchody stulecia narodzin Nicholasa Georgiadisa.

Dyrygent: Koen Kessels
Czas trwania: 195 min. (w tym dwie przerwy)

Cennik:
Bilet grupowy (powyżej 10 osób): 67,90 zł
15 i więcej dni przed seansem: 68,90 zł
8-14 dni przed seansem: 71,90 zł
1-7 dni przed seansem: 74,90 zł
W dniu seansu: 77,90 zł

Galeria

MADAMA BUTTERFLY – PREMIERA na żywo! / napisy

MADAMA BUTTERFLY – PREMIERA na żywo!
 • Od lat: 10, Czas trwania: 195 min.
 • Produkcja: Wielka Brytania [2024]

Reżyseria

Moshe Leiser, Patrice Caurier

Scenariusz

-

Obsada

The Royal Ballet, Orkiestra Royal Opera House

Opis filmu

Kiedy młoda gejsza, Cio-Cio-San, poślubia amerykańskiego oficera marynarki Pinkertona, wierzy, że rozpoczyna prawdziwe, wiążące małżeństwo na całe życie.

Porzucając swoją religię i rodzinę, zbyt późno dowiaduje się, że dla Pinkertona ich małżeństwo jest tylko zwykłą igraszką - z tragicznymi konsekwencjami.

Partytura zawierającą arię Butterfly "Un bel dì, vedremo" ("Pewnego pięknego dnia") i "Humming Chorus", opera Giacomo Pucciniego jest porywająca i chwytająca za serce.

Znakomita produkcja Moshe Leisera i Patrice'a Cauriera czerpie inspirację z XIX-wiecznych europejskich obrazów Japonii. Asmik Grigorian występuje w roli Cio-Cio-San, a dyryguje Kevin John Edusei.

Dyrygent: Kevin John Edusei
Czas trwania: 195 min. (w tym jedna przerwa)

Cennik:
Bilet grupowy (powyżej 10 osób): 67,90 zł
15 i więcej dni przed seansem: 68,90 zł
8-14 dni przed seansem: 71,90 zł
1-7 dni przed seansem: 74,90 zł
W dniu seansu: 77,90 zł

Galeria

JEZIORO ŁABĘDZIE – PREMIERA na żywo! / napisy

JEZIORO ŁABĘDZIE – PREMIERA na żywo!
 • Od lat: 10, Czas trwania: 210 min.
 • Produkcja: Wielka Brytania [2024]

Reżyseria

Marius Petipa, Lev Ivanov

Scenariusz

-

Obsada

The Royal Ballet, Orkiestra Royal Opera House

Opis filmu

Podczas polowania książę Zygfryd natrafia na stado łabędzi. Jeden z nich przemienia się w piękną kobietę Odette, którą książę jest bez chwili wahania zakochany. Ale Odeta jest związana zaklęciem, które sprawia, że w ciągu dnia pozostaje zaklęta w łabędzia. Czy Zygfryd zdoła ją uwolnić?

Rewelacyjna kompozycja Czajkowskiego łączy się z sugestywną wyobraźnią choreografa Liama Scarletta i projektanta Johna Macfarlane'a, aby spotęgować dramatyczny patos klasycznego baletu Mariusa Petipy i Lwa Iwanowa. Jezioro Łabędzie pozostaje do dziś jednym z najbardziej lubianych dzieł w klasycznym kanonie baletowym.

Dyrygent: Martin Georgiev
Czas trwania: 210 min. (w tym dwie przerwy)

Cennik:
Bilet grupowy (powyżej 10 osób): 67,90 zł
15 i więcej dni przed seansem: 68,90 zł
8-14 dni przed seansem: 71,90 zł
1-7 dni przed seansem: 74,90 zł
W dniu seansu: 77,90 zł

Galeria

CARMEN – PREMIERA na żywo! / napisy

CARMEN – PREMIERA na żywo!
 • Od lat: 10, Czas trwania: 220 min.
 • Produkcja: Wielka Brytania [2024]

Reżyseria

Damiano Michieletto

Scenariusz

-

Obsada

Orkiestra Royal Opera House, Carmen: Aigul Akhmetshina, Don José: Piotr Beczala, Micaëla: Olga Kulchynska , Escamillo: Kostas Smoriginas, Zuniga: Blaise Malaba, Moralès: Grisha Martirosyan , Frasquita: Sarah Dufresne, Mercédès: Gabrielė Kupšytė , Dancaïro: Pierre Doyen, Remendado: Vincent Ordonneau

Opis filmu

Porywająca inscenizacja Damiano Michieletto przywołuje całą pasję i żar partytury Bizeta, która zawiera uwodzicielską "Habanerę" Carmen i elektryzującą melodię "Toreador". Antonello Manacorda dyryguje międzynarodowym zespołem, w którym tytułową rolę gra Aigul Akhmetshina.

Dyrygent: Antonello Manacorda
Czas trwania: 220 min. (w tym jedna przerwa)

Cennik:
Bilet grupowy (powyżej 10 osób): 67,90 zł
15 i więcej dni przed seansem: 68,90 zł
8-14 dni przed seansem: 71,90 zł
1-7 dni przed seansem: 74,90 zł
W dniu seansu: 77,90 zł

Galeria

ANDREA CHÉNIER – PREMIERA na żywo! / napisy

ANDREA CHÉNIER – PREMIERA na żywo!
 • Od lat: 10, Czas trwania: 195 min.
 • Produkcja: Wielka Brytania [2024]

Reżyseria

David McVicar

Scenariusz

-

Obsada

Orkiestra Royal Opera House, Andrea Chénier: Jonas Kaufmann, Maddalena Di Coigny: Sondra Radvanovsky, 
Carlo Gérard: Carlos Álvarez, Bersi: Katia Ledoux, 
Incroyable: Alexander Kravets, Roucher: Ashley Riches, Hrabina Di Coigny: Rosalind Plowright, Pietro Fléville: William Dazeley, Opat: Aled Hall, Madelon: Elena Zilio, 
Majordomus: Simon Thorpe
, Mathieu: James Cleverton, Fouquier-Tinville: Eddie Wade, Dumas: Jamie Woollard 
, Schmidt: Jeremy White

Opis filmu

Na hucznym przyjęciu w XVIII-wiecznym Paryżu poeta wygłasza żarliwą mowę potępiającą Ludwika XVI. Pięć lat później rewolucja ustępuje miejsca terrorowi, zmieniając równowagę sił między Chenierem, jego ukochaną Maddaleną i Gérardem, człowiekiem, który może go zniszczyć... Jonas Kaufmann staje na czele spektakularnej inscenizacji Davida McVicara, pod batutą wieloletniego współpracownika Antonio Pappano - który dyryguje epickim dramatem historycznym Giordano o rewolucji i zakazanej miłości w swojej ostatniej produkcji jako dyrektor muzyczny Royal Opera.

Dyrygent: Antonio Pappano
Czas trwania: 195 min. (w tym jedna przerwa)

Cennik:
Bilet grupowy (powyżej 10 osób): 67,90 zł
15 i więcej dni przed seansem: 68,90 zł
8-14 dni przed seansem: 71,90 zł
1-7 dni przed seansem: 74,90 zł
W dniu seansu: 77,90 zł

Galeria

Odwiedź nasz Fanpage