Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

"Nie bądź dzbanem drogowym"

"Nie bądź dzbanem drogowym"

NIE BĄDŹ DZBANEM DROGOWYM – oficjalny program edukacyjny pod patronatem Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego!

Nie bądź dzbanem drogowym, to oficjalny ogólnopolski program edukacyjny stowarzyszenia Kierowca.pl
Doświadczeni wykładowcy przekażą młodzieży wiedzę na temat najlepszych praktyk oraz najczęściej popełnianych błędów, które zagrażają bezpieczeństwu w ruchu drogowym.

„Chcemy uzbroić młodsze pokolenia w wiedzę o inteligentnym i bezpiecznym poruszaniu się na drodze w nowej motoryzacyjnej rzeczywistości. Zarówno z punktu widzenia kierowcy, pasażera jak i pieszego.”
~ Włodzimierz Zientarski
Prezes Stowarzyszenia Kierowca.pl

Spotkania przeznaczone są dla młodzieży w wieku 16+
Film promujący akcje >>

Multimedialnie i nowocześnie o bezpieczeństwie nie drodze
Wykorzystując multimedialną przestrzeń sal kinowych sieci Helios, doświadczeni wykładowcy i instruktorzy nauki jazdy wprowadzą młodzież w świat bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Wskażą najlepsze praktyki i ostrzegą przed najczęściej popełnianymi błędami.

Materiały edukacyjne >>

Czego nauczą się uczniowie?
Wykładowcy poruszą przede wszystkim temat bezpieczeństwa pieszych korzystających z UTO, czyli popularnych elektrycznych pojazdów (deskorolki, hulajnogi, etc.) oraz rowerzystów.

Prawo jazdy za rogiem?

Młodzież dowie się jakim wyzwaniem jest kierowanie motocyklem lub samochodem oraz na co trzeba zwracać uwagę i czego się wystrzegać, żeby zachować bezpieczeństwo na drodze.

Testy online dla uczniów!

W trakcie zajęć uczniowie otrzymają dostęp do testów online, dzięki którym sprawdzą i podsumują nowo zdobytą wiedzę.

Spotkanie składa się z:

  • 20 minut prelekcji
  • projekcji dowolnego filmu

Prelekcje organizowane są w ramach projektu Kino na Temat.
Cena biletu jest taka sama jak biletu szkolnego.
Seanse można zamawiać w dogodnym terminie.

KONTAKT:
Zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Wszystkie dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kino.

FACEBOOK:
https://www.facebook.com/HeliosDlaSzkoly/