Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

9. Ogólnopolski zlot fanów Michaela Jacksona - MJOWISKO 2012

  • Muzyczny
  • Produkcja: - [2012]
  • Premiera: 25.08.2012 (Polska)

Reżyseria

-

Scenariusz

-

Opis filmu

MJOWISKO w kinie Bałtyk - po raz dziewiąty!

Kolejne spotkanie fanów Michaela Jacksona, odbędzie się 25.sierpnia [sobota] w Kinie Bałtyk w Łodzi.

Podczas imprezy czeka Was cała noc zabawy przy muzyce Michaela Jacksona przeplatane mnóstwem atrakcji: seans na Dużej Sali kinowej, konkurs taneczny, konkurs wokalny oraz konkurs na najlepsze przebranie, nie zabraknie także tortu i szampana oraz ciepłego poczęstunku.

Koszt imprezy to 60 zł. Zakup biletów na MJowisko możliwy będzie w kasie kina Bałtyk od 18.08.2012

Będzie też zbiórka przyborów szkolnych dla dzieci z Domu Dziecka (jak co roku). Mile widziane będą zeszyty, długopisy, ołówki, gumki, temperówki, piórniki etc

Zapraszamy do świetnej zabawy!