NIEROMANTYCZNY MARATON GROZY

Wspólne oglądanie horrorów jest dla nas najwyższą formą romantyzmu, a przytulać się będzie można tylko ze strachu! Już 10 lutego, specjalnie z myślą o wszystkich mających dość wszechobecnych serduszek i walentynkowej atmosfery przygotowaliśmy noc pełną grozy. Pokażemy cztery przerażające horrory z premierowym pokazem filmu „ABYZOU” na początek. Opowieść o starożytnym demonie przeprowadzi nas do kolejnej makabrycznej kostnicy w przedpremierowym „PLAY DEAD”. Po krótkiej przerwie zrobi się jeszcze mroczniej za sprawą filmów, po których kilka kolejnych nocy będziecie spać przy włączonym świetle – również przedpremierowe „OCZY DEMONA” i na sam koniec, dla najodważniejszych „CONTROL”.

Jesteśmy przekonani, że taka dawka grozy jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?

Start: 10.02.2023, godz. 23:00

Zagramy:

 

Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej. Zapraszamy do zakupu biletów również w kasach kin.

CENNIK:

 • Przedsprzedaż + 7 dni do seansu: 30,90 zł
 • Przedsprzedaż 4-6 dni do seansu: 32,90 zł
 • Przedsprzedaż 1-3 dni do seansu: 34,90 zł
 • W dniu seansu: 38,90 zł 

 

Regulamin NMF - pobierz

Zgoda opiekuna prawnego na udział osoby poniżej 15 lat w NMF - pobierz

Repertuar do góry

ABYZOU / napisy

ABYZOU
Zwiastun
 • The Offering
 • Od lat: 15, Czas trwania: 93 min.
 • Produkcja: USA/Wlk. Brytania/Bułgaria [2023]

Reżyseria

Oliver Prank

Scenariusz

Hank Hoffman

Obsada

Paul Kaye, Nick Blood, Allan Corduner

Opis filmu

Złą moc sprzed wieków nieświadomie uwalnia główny bohater filmu – Art, gdy próbuje nakłonić swego ojca, ortodoksyjnego Żyda, do sprzedaży domu pogrzebowego. Do rodzinnej kostnicy trafia tajemnicze ciało, w którym zamieszkuje starożytny demon. Przebudzony, skupia uwagę na ciężarnej żonie Arta.

Galeria

PLAY DEAD / napisy

PLAY DEAD
Zwiastun
 • Play Dead
 • Od lat: 15, Czas trwania: 106 min.
 • Produkcja: USA [2022]

Reżyseria

Patrick Lussier

Scenariusz

Simon Boyes, Adam Mason

Obsada

Bailee Madison, Jerry O'Connell, Anthony Turpel

Opis filmu

Studentka kryminologii Chloe pozoruje własną śmierć, by wniknąć do kostnicy. Ta śmiała akcja to jedyna szansa na przejęcie dowodu, który mógłby obciążyć jej brata w sprawie o morderstwo. Gdy Chloe wybudza się w zimnym prosektorium, odkrywa, że zatrudniony tam koroner prowadzi na boku makabryczną działalność. Okazuje się, że najbardziej przerażającą rzeczą w kostnicy nie są martwi, lecz żywi.

Galeria

OCZY DEMONA / napisy

OCZY DEMONA
Zwiastun
 • Don't Look at the Demon
 • Od lat: 15, Czas trwania: 95 min.
 • Produkcja: Malezja [2022]

Reżyseria

Brandon Lee

Scenariusz

Alfie Palermo

Obsada

Fiona Dourif, Jordan Belfi, Randy Wayne, Harris Dickinson, Malin Crepin, William Miller

Opis filmu

Amerykańska, telewizyjna ekipa poszukująca zjawiska paranormalne na całym świecie, udaje się do idyllicznego Fraser”s Hill na górzystym obszarze Malezji.W skład ekipy wchodzą między innymi piękna, ezoteryczna Jules i sceptyczny Ben. Mają tam nagrać materiał o nawiedzeniach starego domu. Jego nowi właściciele Ian i Martha twierdzą, że doświadczyli tam dziwnych fenomenów. Zgłębiając zagadkę ekipa napotyka przypadki opętania i upiory tak przerażające i silne, jakich nigdy dotąd nie napotkali w swej praktyce. Jules w dzieciństwie zetknęła się z nieziemską mocą, może to sprawi, że jako jedyna będzie w stanie stanąć do walki ze złymi mocami.

Galeria

CONTROL / napisy

CONTROL
Zwiastun
 • Control
 • Od lat: 15, Czas trwania: 90 min.
 • Produkcja: Kanada [2022]

Reżyseria

James Mark

Scenariusz

James Mark, Matthew Nayman

Obsada

Sara Mitich, George Tchortov, Evie Loiselle

Opis filmu

Kierowana przez nieznajomy głos Eileen musi wykonywać zadania — w przeciwnym razie jej córka zginie. Gdy kobieta odkrywa w sobie zdolności paranormalne, postanawia się zbuntować i porywa się na zuchwałą ucieczkę. Co okaże się rzeczywistością, a co uosobienie jej najbardziej przerażających fantazji?

Galeria