Helios na scenie

Projekt Helios na Scenie kierowany jest do miłośników wydarzeń kulturalnych, do których dostęp często jest trudny oraz kosztowny. To wyjątkowa okazja, aby uczestniczyć w światowych koncertach, spektakularnych sztukach i to na wielkim ekranie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom chcemy przybliżyć przystępność wydarzeń, które dotąd nie były realizowane na tak szeroką skalę. Sprowadzimy na kinowe sale: koncerty, imprezy LIVE, spektakle teatralne i nie tylko!

Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą w ramach projektu Sztuka z Klasą! To wspaniała okazja do poznania wybitnych artystów, spaceru po wystawach największych galerii sztuki na wielkim, kinowym ekranie! Propozycja dla szkół! - Zobacz pełną ofertę >>

Wkrótce w Helios na Scenie:

  • 27 listopada - „RMF Classic+ i Helios prezentują: Dziwny świat” to wspólny projekt sieci kin Helios oraz radia RMF Classic. Pokazy cyklu to szansa na poznanie świata muzyki filmowej z zupełnie nowej strony. Przed pokazem zobaczycie niezwykły materiał filmowy opowiadający o muzyce i ścieżce dźwiękowej z filmu „Dziwny świat”.
  • 2-11 grudnia - Ze względu na liczne prośby widzów przypominamy niezwykłą „Gwiazdkę z maestro André Rieu”. Niech to będzie świąteczny prezent dla Ciebie i Twoich bliskich! Seans wyłącznie na zamówienie dla grup od 20 osób. O szczegóły spytaj pracowników kina Helios w Twoim mieście.

Na naszych ekranach prezentujemy wybitne spektakle najlepszych teatrów, a także porywające koncerty!

Repertuar do góry

DZIWNY ŚWIAT / RMF Classic+ i Helios prezentują / dubbing

DZIWNY ŚWIAT / RMF Classic+ i Helios prezentują
Zwiastun
  • Seans z Cyklu Helios na Scenie
  • Od lat: 7, Czas trwania: 102 min.
  • Produkcja: USA [2022]

Reżyseria

Don Hall

Scenariusz

Qui Nguyen

Obsada

Jake Gyllenhaal, Alan Tudyk, Lucy Liu

Opis filmu

„Dziwny świat” to 61 film Walt Disney Animation Studios. Legendarna wytwórnia zabiera widzów w podróż po niezbadanej i niebezpiecznej krainie, w której fantastyczne stworzenia czekają na powrót rodziny Cladów – legendarnych odkrywców - z ich ostatniej i zdecydowanie najważniejszej misji.

Pamiętajcie o punktualności, ponieważ przed pokazem zobaczycie materiał filmowy opowiadający o muzyce i ścieżce dźwiękowej z filmu „Dziwny świat”.

„RMF Classic+ i Helios prezentują” to wspólny projekt sieci kin Helios oraz radia RMF Classic. Pokazy cyklu to szansa na poznanie świata muzyki filmowej z zupełnie nowej strony.

Dla widzów w kinach przygotowano ofertę zniżkową na zakup dostępu do platformy RMF Classic+. Przed każdym z pokazów specjalnych w ramach cyklu, użytkownicy platformy będą mogli także wysłuchać specjalnego podcastu, który będzie wprowadzeniem do seansu, a nagrywać go będą eksperci z RMF Classic i sieci Helios. Pokazy w ramach cyklu będą odbywać się raz w miesiącu.

Galeria

Gwiazdka z maestro André Rieu. Powrót na życzenie Widzów / napisy

Gwiazdka z maestro André Rieu. Powrót na życzenie Widzów
  • Seans z Cyklu Helios na Scenie
  • Od lat: 7, Czas trwania: 150 min.
  • Produkcja: Holandia [2021]

Reżyseria

-

Scenariusz

-

Obsada

Andre Rieu

Opis filmu

SEANSE WYŁĄCZNIE NA ZAMÓWIENIE DLA GRUP OD 20 OSÓB.
O szczegóły spytaj pracowników kina Helios w Twoim mieście.

Zeszłoroczna premiera tego magicznego koncertu przyciągnęła przed kinowe ekrany nieprzebrane tłumy fanów słynnego holenderskiego króla walca. Ze względu na liczne prośby widzów przypominamy niezwykłą „Gwiazdkę z maestro André Rieu”. Niech to będzie świąteczny prezent dla Ciebie i Twoich bliskich!

André Rieu i jego urocza Orkiestra Johanna Straussa przygotowali bożonarodzeniowe wielkie show. Na jego potrzeby maestro „wybudował” własny Pałac Zimowy w swoim rodzinnym Maastricht. Wśród 200 lśniących weneckich kandelabrów i żyrandoli z sopli lodu, wśród łyżwiarzy i zasypanego śniegiem zimowego krajobrazu rozebrzmiały tradycyjne kolędy, romantyczne walce i inne nieśmiertelne przeboje. „Jingle Bells”, „O Holy Night”, „Oh Happy Day” czy „Mary’s Boy Child” to tylko niektóre hity, które znów usłyszymy w wykonaniu André, jego solistów i Orkiestry Johanna Straussa, ale także chóru gospel.

Sam André tak mówi o tym koncercie w kinach: „Boże Narodzenie to moja ulubiona pora roku. Nie ma nic lepszego niż spędzenie jej z przyjaciółmi, rodziną i fanami w moim rodzinnym mieście. Dlatego zapraszam moją kinową publiczność z całego świata w tę piękną podróż do świątecznej krainy czarów”.

To prezent dla Was od maestra, ale przecież możecie obdarować nim także swoich bliskich: zabierzcie ich do kina w ramach Gwiazdki!

Czas trwania: 150 minut (w tym jedna przerwa)

Cena biletu grupowego: 29,90 zł/osoba

Galeria

Odwiedź nasz Fanpage