Wydarzenia

Szczegóły

Nel i tajemnica kurokota – pokazy edukacyjne

Nel i tajemnica kurokota – pokazy edukacyjne

Dobra zabawa ma smak przygody! Nel i jej gang rusza na misję ratowania królestwa Mgiełkogrodu z rąk przebiegłego Tristana, który przemienia przyszłego króla w... kurokota.

Mądra, pełna humoru i czarująca animacja dla całej rodziny o tym, że z najlepszymi przyjaciółmi można dokonać rzeczy niemożliwych!

Nel i trzy łasice o imionach Drapcio, Pyśka i Łasuch to największe rozrabiaki w Mgiełkogrodzie, które mają wyjątkowy talent do znajdowania się w złym miejscu o niewłaściwym czasie. Pod nieuwagę straży dworskiej, ekipa trafia na przyjęcie, w czasie którego Nel przebiera się za księżniczkę. Poznając tajemnicze kąty zamku niepożądani goście przypadkiem podglądają bezwzględnego dziedzica Tristana, gdy ten za pomocą magicznego eliksiru zamienia przyszłego króla w… kurokota – pół kurczaka, pół kota. Od tej chwili losy Mgiełkogrodu zależą od Nel i jej gangu, z którym musi ocalić księcia Rolanda i powstrzymać przebiegłego Tristana. Podczas pełnej przygód misji, która będzie wymagała odwagi, sprytu i grupy najlepszych przyjaciół, Nel odkryje, że szlachetność w sercu nosi każdy z nas!

„Nel i tajemnica Kurokota” to opowieść, która porwie Twoich uczniów w barwną przygodę, zachwyci ich wartką akcją i humorem. Animacja przyniesie przy okazji pretekst do rozmowy o wartościach, którymi warto kierować się w życiu.

Zapraszamy na pokazy edukacyjne w ramach projektu Kino na Temat Junior ze specjalną prelekcją!

Film przeznaczony dla uczniów szkoły podstawowej klas 1-3 oraz 4-6.

Pobierz materiały edukacyjne >> 

KONTAKT:

W razie dodatkowych pytań lub rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Wszystkie dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kino.

Można także skontaktować się z nami przez formularz kontaktowy >>