NIEROMANTYCZNY MARATON HORRORÓW

 Wspólne oglądanie horrorów jest dla nas najwyższą formą romantyzmu, a przytulać się będzie można tylko ze strachu! Już 11 lutego, specjalnie z myślą o wszystkich mających dość wszechobecnych serduszek i walentynkowej atmosfery przygotowaliśmy noc pełną grozy. Pokażemy cztery przerażające horrory z przedpremierowym pokazem filmu „NAZNACZONA” na początek. Ta niepokojąca opowieść o opętaniu doskonale wprowadzi nas w nastrój kolejnej odsłony kultowej serii „KRZYK”. Po krótkiej przerwie zrobi się naprawdę mrocznie za sprawą filmów, po których kilka kolejnych nocy będziecie spać przy włączonym świetle - „THE LONG NIGHT” i na sam koniec, dla najodważniejszych „ŻĄDZA KRWI”.

Jesteśmy przekonani, że taka dawka grozy jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?

Start: 11.02.2022, godz. 23:00

Zagramy:

Stosując się do wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego, jesteśmy zmuszeni zawiesić akcję Nocnych Maratonów Filmowych "Dolewka Pepsi gratis" aż do odwołania.

Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej. Zapraszamy do zakupu biletów również w kasach kin.

 

Regulamin NMF - pobierz

Zgoda opiekuna prawnego na udział osoby poniżej 15 lat w NMF - pobierz

Repertuar do góry

NAZNACZONA / napisy

NAZNACZONA
Zwiastun
 • A Banquet
 • Od lat: 15, Czas trwania: 97 min.
 • Produkcja: Wielka Brytania [2021]

Reżyseria

Ruth Paxton

Scenariusz

Justin Bull

Obsada

Sienna Guillory, Jessica Alexander, Ruby Stokes

Opis filmu

Holly zostaje poddana próbie, gdy jej nastoletnia córka Betsey doświadcza głębokiego oświecenia i upiera się, że jej ciało już nie należy do niej, lecz służy teraz wyższej sile. Przywiązana do nowo odkrytej wiary, Betsey odmawia jedzenia, ale nie traci na wadze. Życie Holly, która przekonana jest, że jej córka została opętana przez demony, zamienia się w koszmar…

Galeria

KRZYK / napisy

KRZYK
Zwiastun
 • Scream
 • Od lat: 15, Czas trwania: 114 min.
 • Produkcja: USA [2022]

Reżyseria

Matt Bettinelli-Olpin, Tyler Gillett

Scenariusz

James Vanderbilt, Guy Busick

Obsada

Neve Campbell, Courteney Cox, David Arquette

Opis filmu

Dwadzieścia pięć lat po oryginalnej serii morderstw w Woodsboro pojawia się nowy zabójca, a Sidney Prescott musi wrócić, aby odkryć prawdę.

Galeria

THE LONG NIGHT / napisy

THE LONG NIGHT
Zwiastun
 • The Long Night
 • Od lat: 15, Czas trwania: 91 min.
 • Produkcja: USA [2022]

Reżyseria

Rich Ragsdale

Scenariusz

Robert Sheppe, Mark Young

Obsada

Scout Taylor-Compton, Nolan Gerard Funk, Jeff Fahey

Opis filmu

Spokojny weekend oddanej sobie pary przybiera dziwny obrót, kiedy koszmarna sekta i jej maniakalny przywódca przybywają, aby wypełnić apokaliptyczną przepowiednię.

Galeria

ŻĄDZA KRWI / napisy

ŻĄDZA KRWI
 • Bloodthirsty
 • Od lat: 15, Czas trwania: 84 min.
 • Produkcja: Kanada [2020]

Reżyseria

Amelia Moses

Scenariusz

Wendy Hill-Tout, Lowell

Obsada

Lauren Beatty, Greg Bryk, Katharine King So

Opis filmu

Grey to utalentowana autorka piosenek, która boryka się z twórczym kryzysem i dziwnymi wizjami, w których widzi siebie jako… wilka. Gdy dostaje zaproszenie od okrytego złą sławą producenta muzycznego, Vaughna, postanawia wyjechać do jego domostwa w nadziei na twórczy rozwój i znalezienie inspiracji. Szybko okazuje się, że Vaughn nie zaprosił jej tylko ze względu na pokrewieństwo muzycznych gustów.
„Żądza krwi” rozwija konsekwentnie i ciekawie. Reżyserka Amelia Moses inspiruje się klasyką wilkołaczych horrorów, ale dzięki połączeniu likantropicznych wątków z showbusinessem uzyskuje interesujące efekty – „Żądza krwi” jest w połowie drapieżna, a w połowie glamour, ale za to w całości oryginalna. Trochę jak jej główna bohaterka.

Galeria

Cennik do góry

Ceny biletów za cały maraton: Cena
 • +7 dni do seansu 29 zł
 • 1-7 dni do seansu 33 zł
 • W dniu seansu 37 zł

Partnerzy do góry