Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

Zdarzenie

Zdarzenie

Premiera:

Wielkie amerykańskie miasta ogarnia epidemia dziwnych, porażających zgonów. Dla Elliota Moore’a życiowym priorytetem staje się ucieczka przed tym tajemniczym fenomenem.

21

21

Premiera:

Wybitnie uzdolniony Ben musi płacić wysokie czesne za studia. Wykorzystując swe zdolności zaczyna ogrywać największe kasyna...

Jeszcze dalej niż północ

Jeszcze dalej niż północ

Premiera:

Philippe Abrams, szef urzędu pocztowego w Prowansji za karę zostaje przeniesiony do prowincjonalnego urzędu w zimnej i deszczowej północy Francji.

Kochanice króla

Kochanice króla

Premiera:

Dwie siostry Boleyn, Anne i Marie, rywalizują o względy króla, Henryka VIII. Zrobią wszystko, aby dopiać swego.

Martwa rzeka 

Martwa rzeka 

Premiera:

Trójka przyjaciół - Grace, jej chłopak Adam i młodsza siostra Lee - postanawia wybrać się na wycieczkę po bagnistej rzece Północnej Australii. Jednak wakacje zmieniają się w koszmar.

Speed Racer

Speed Racer / dubbing

Premiera:

Fabularna ekranizacja popularnej kreskówki o przygodach młodego kierowcy wyścigowego, Speeda i jego zmaganiach z konkurentami na torze oraz z Royalton Industries, gigantem wyścigowym.

Superhero

Superhero

Premiera:

Parodystyczne podejście do tematu amerykańskich komiksowych i ekranowych superherosów. Chłopak ukąszony przez zmutowaną ważkę zaczyna życie pogromcy zła w kostiumie człowieka-ważki…

2 dni w Paryżu

2 dni w Paryżu

Premiera:

Francuzka Marion i Amerykanin Jack postanawiają ożywić nieco swój związek i wyruszają na Stary Kontynent w poszukiwaniu zagubionego gdzieś po drodze romantyzmu.