Cennik 2D/3D

Bilet na film*
Bilet na film familijny**
SuperWtorek!***

Wcześniej kupujesz taniej

4 dni+ do seansu
3 dni do seansu
2 dni do seansu
1 dzień do seansu
Bilet na film*
18,9 zł
21,9 zł
24,9 zł
26,9 zł
Bilet na film familijny**
18,9 zł
20,9 zł
22,9 zł
24,9 zł
SuperWtorek!***
16,9 zł
16,9 zł
16,9 zł
16,9 zł

* za wyjątkiem filmów familijnych.

** filmy dostępne w repertuarze kin Helios z oznaczeniem „familijne”. Są to produkcje, które zawierają treści dotyczące świata dzieci lub odnoszą się do nich w kontekście domu i rodziny. To tytuły dedykowane w szczególności widzom do 13. roku życia oraz ich rodzinom. Kategoria ma charakter wyłącznie rekomendacji, gdyż w Polsce nie funkcjonują przepisy regulujące tę kwestię. Wyboru filmu do tej grupy dokonuje Helios, kierując się kwalifikacjami dokonanymi w krajach posiadających przepisy prawne dotyczące tej materii oraz podanymi przez dystrybutorów opisami filmów i ich wskazówkami dotyczącymi sugerowanego wieku widzów.

*** nie dotyczy cen biletów na: Kino Kobiet, Nocne Maratony Filmowe, Helios na Scenie oraz pozostałe projekty specjalne.

Cena w dniu seansu

W dniu seansu
Bilet na film*
28,9 zł
 
 
 
Bilet na film familijny**
25,9 zł
 
 
 
SuperWtorek!***
16,9 zł
 
 
 
+ dopłata 3,90 zł za okulary

Informacja dotycząca filmów 3D:

Do wszystkich biletów na filmy 3D doliczana jest dopłata, która jest związana z użytkowaniem okularów 3D, niezbędnych do właściwego odbioru projekcji trójwymiarowych. Okulary zostaną Państwu udostępnione do jednorazowego użytku.

Prosimy o ich zwrot obsłudze kina po seansie.

 

Drodzy widzowie! Aktualne cenniki biletów na seanse w ramach projektów specjalnych dostępne są w zakładce wybranego projektu specjalnego.

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.