Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Helios na scenie

Projekt Helios na Scenie kierowany jest do miłośników wydarzeń kulturalnych, do których dostęp często jest trudny oraz kosztowny. To wyjątkowa okazja, aby uczestniczyć w światowych koncertach, spektakularnych sztukach i to na wielkim ekranie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom chcemy przybliżyć przystępność wydarzeń, które dotąd nie były realizowane na tak szeroką skalę. Sprowadzimy na kinowe sale: koncerty, imprezy LIVE, spektakle teatralne i nie tylko!

Na naszych ekranach prezentujemy wybitne spektakle najlepszych teatrów, a także porywające koncerty!

Repertuar do góry

BON JOVI From Encore Nights

BON JOVI From Encore Nights
Zwiastun
  • Seans z Cyklu Helios na Scenie
  • Od lat: 13, Czas trwania: 125 min.
  • Produkcja: USA [2020]

Reżyseria

-

Scenariusz

-

Obsada

Jon Bon Jovi, David Bryan, Tico Torres, Phil X, Hugh McDonald

Opis filmu

Wyjątkowy koncert zespołu Bon Jovi trafi na kinowe ekrany już 10 czerwca! To ekskluzywny materiał, uwieczniający występ zespołu w New Jersey.

Bon Jovi to amerykański zespół rockowy, który powstał w 1983 r. W 1984 roku ukazał się debiutancki album "Bon Jovi", a pierwszym hitem zespołu był singiel "You Give Love A Bad Name" z drugiej płyty "Slippery When Wet". Jednym z ich najbardziej charakterystycznych utworów jest piosenka "Livin' on a Prayer", dzięki której zdobyli sławę i szczyty list przebojów. Grupa ma na koncie 12 płyt, z których niemal każda uzyskała miano platynowej. W ciągu znakomitej kariery trwającej ponad trzy dekady od ich powstania w 1983, zespół wystąpił w 50 krajach dla ponad 35 milionów osób oraz sprzedał ponad 130 milionów albumów na całym świecie!

Koncert emitowany jest w wersji oryginalnej bez polskich napisów.

Odwiedź nasz Fanpage