Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

FILMOWE PORANKI: Strażak Sam, cz. 1

Zapraszamy na kolejną porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie - Filmowe Poranki: Strażak Sam, cz. 1. W niedzielę 26 września o godzinie 10:30 zaprezentujemy zestaw bajek:

 • Tajemniczy skarb Pete'a Pirata cz.1
 • Tajemniczy skarb Pete'a Pirata cz.2
 • James i wielka dynia
 • Polowanie na robale
 • Ogniowy musical

„Strażak Sam” to pełna humoru i ciepła animacja, której bohaterowie podbijają serca małych widzów na całym świecie Tytułowy bohater, Strażak Sam, razem ze swoimi przyjaciółmi mieszka w urokliwym miasteczku Pontypandy. Codzienne życie toczy się tutaj bardzo spokojnie, jednak czasami zdarzają się różne zaskakujące sytuacje i przygody. Sam nie tylko gasi pożary, ale również pomaga mieszkańcom w rozwiązywaniu ich problemów.

Projekcję Filmowych Poranków poprzedzają atrakcje w holach kin oraz konkursy i zabawy na sali kinowej.

Uczestnicy Filmowych Poranków!
Każdy z Was może wziąć udział w naszej nowej zabawie: Łamigłówki HelioSówki! W ramach Łamigłówek będziemy rozwiązywać zagadki, poznawać ciekawostki i brać udział w ciekawych konkursach. Zadania, które przed nami stoją, wymagają spostrzegawczości, refleksu, sprawności, a przede wszystkim dużo dobrych chęci. Więc do dzieła!
Każdy młody uczestnik Filmowych Poranków otrzymuje kartę Łamigłówki HelioSówki, a na każdym spotkaniu będzie zdobywał pieczątki za rozwiązane zagadek i udział w konkursach. Za 8 zdobytych pieczątek czeka na Was wyjątkowa odznaka HelioSówki – potwierdzająca zdobyte umiejętności! Baw się z nami i zdobądź brązową, srebrną i złotą odznakę HelioSówki!

Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Na specjalne zaproszenie kina podczas Filmowego Poranku pojawią się niesamowici goście. Będą to strażacy z Państwowej Straży Pożarnej wraz z wozem gaśniczym*, w którym każde dziecko będzie mogło zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Wóz zaparkuje na parkingu przed wejściem do kina o godzinie 10:00. W tym samym czasie na sali kinowej na najmłodszych będą czekać animatorzy z Centrum Zabaw i Edukacji Zloty Smoczek.

O godzinie 10:30 zapraszamy wszystkich na salę kinową na małą pogadankę ze strażakami, a tuż po tym na konkursy ze świetnymi nagrodami, w których będzie można wygrać min. zaproszenia do ZOO i parku rozrywki w Myślęcinku oraz karnety na całodzienną zabawę w Centrum zabaw i Edukacji Złoty Smoczek.

Specyfika seansu filmowego:

 • dźwięk ściszony w stosunku do standardowej głośności
 • pozostawione na cały seans przyciemnione światła na sali [półmrok]

Po seansie każdy uczestnik otrzyma "balonowy" upominek.

*Istnieje możliwość odwołania atrakcji z przyczyn niezależnych od kina.

Zapraszamy również na kolejne Filmowe Poranki w dniu 17 października o godzinie 10:30! Tym razem zaprezentujemy zestaw filmów „Filmowe Poranki: 44 Koty, cz. 7.

Więcej aktualności, konkursów i relacji fotograficznych dostępnych jest na profilu FB Helios Dla Dzieci

Cennik do góry

Ceny biletów za osobę: Cena
 • 3 dni (i więcej) przed seansem 12,90 zł
 • 2 dni przed seansem 15,90 zł
 • 1 dzień przed seansem 18,90 zł
 • W dniu seansu 22,90 zł

Cena biletu dla każdego uczestnika.

Plikido góry

Partnerzy do góry