Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

Kobiecy metraż

Kobiecy metraż

Premiera:

Próba opisania kobiecej wrażliwości poprzez cykl trzech krótkich fabuł. Polifoniczna opowieść o kobiecym świecie, utkana z trzech filmowych obrazów.

Ogrody Jesieni

Ogrody Jesieni

Premiera:

Wydaje się, że Vincent, francuski minister, ma wszystko, czego może zapragnąć. Kiedy jednak traci pracę, jego dotychczasowe życie okazuje się iluzją − tak naprawdę pozostaje z niczym...

Serce na dłoni

Serce na dłoni

Premiera:

Zepsuty przez dostatnie życie biznesmen dowiaduje się, że cierpi na ciężką chorobę serca. Uratować go może tylko natychmiastowy przeszczep…

Babylon A.D.

Babylon A.D.

Premiera:

Płatny zabójca konwojujacy przesyłkę z Rosji którą jest dziewczyna...

Elitarni

Elitarni

Premiera:

Elitarna jednostka policji w Rio de Janeiro zwalcza handel narkotykami, ale utrzymanie porządku ma swą cenę. A Elitarnym coraz trudniej dostrzec granicę pomiędzy dobrem i złem.

Garfield: Festyn Humoru 

Garfield: Festyn Humoru 

Premiera:

Garfield tym razem bierze udział w konkursie na najzabawniejszego bohatera rysunkowego. Czy uda mu się wygrać mimo poważnej konkurencji?

Rysa

Rysa

Premiera:

Joanna i Jan są kochającym małżeństwem. Pewnego dnia Joanna informacje o rzekomej podłości, której dopuścił się w przeszłości jej mąż.

Wyspa Nim

Wyspa Nim / dubbing

Premiera:

Wyspa Nim to wyspa, której prawa stanowione są przez wyobraźnię pewnej dziewczynki zafascynowanej książkami opowiadającymi o wielkim poszukiwaczu przygód – Alexie Roverze...

Centralne biuro uwodzenia 

Centralne biuro uwodzenia 

Premiera:

Marty zakochuje się w światowej sławy złodzieju dzieł sztuki Jedyny problem tkwi w tym, że Marty jest matką agenta FBI który otrzymuje zlecenie śledzenia znanego przestępcy.

Cztery noce z Anną

Cztery noce z Anną

Premiera:

Leon zakochuje się w pielęgniarce, Annie nieśmiałość jednak nie pozwala mu na nawiązanie kontaktu z kobietą.