Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

Łowcy smoków

Łowcy smoków / dubbing

Premiera:

Smok chce zniszczyć Królestwo! Mała Zoe pragnie pomóc wujowi Lordowi Arnoldowi i wyrusza w świat z misją odnalezienia wielkich bohaterów…

Mroczny Rycerz 

Mroczny Rycerz  / napisy

Premiera:

Batman podejmuje walkę z przestępczością a na drodze staje mu genialny przestępca znany przerażonym mieszkańcom Gotham jako Joker.

Mów mi Dave 

Mów mi Dave  / dubbing

Premiera:

Niesamowite perypetie miniaturowych przedstawicieli obcej cywilizacji, którzy przybywają na Ziemię w statku kosmicznym do złudzenia przypominającym... człowieka.

Czarna owca 

Czarna owca 

Premiera:

Nękany obsesyjnymi lękami przed owcami Henry Oldfield wraca na rodzinną farmę…

Dorwać Smarta

Dorwać Smarta

Premiera:

Bohaterem opowieści jest agent specjalny Maxwell Smart, który razem ze swoim towarzyszem, próbuje schwytać członków niebezpiecznej organizacji o nazwie KAOS

Moja dziewczyna wychodzi za mąż

Moja dziewczyna wychodzi za mąż

Premiera:

Bohaterem historii jest mężczyzna, który poproszony zostaje przez dziewczynę ze swoich marzeń o to, aby na jej ślubie pełnił funkcję głównej druhny.

1956. Wolność i miłość

1956. Wolność i miłość

Premiera:

Akcja filmu dzieje się m.in. w czasie igrzysk olimpijskich w Melbourne w 1956 roku i skupia się na krwawym meczu piłki wodnej pomiędzy drużynami z Węgier i Rosji.