Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Zapraszamy w każdą niedzielę!

Zapraszamy w każdą niedzielę!

Niedziela i kino to znakomity duet - tym bardziej, że w weekendowym repertuarze naszego kina każdy z Was znajdzie idealną propozycję dla siebie!

W tym tygodniu zapraszamy na premierowe pokazy filmu „Bliźniak” - innowacyjnego thrillera akcji, w którym Will Smith wciela się w postać Henry’ego Brogana, elitarnego zabójcy.

Miłośnicy mocnych filmowych wrażeń z pewnością docenią seanse filmu „Countdown”. Ruth wraz z grupą przyjaciół w ramach żartu ściąga na smartfon tajemniczą aplikację, która ma przewidywać datę śmierci użytkownika. Śmiech szybko zmienia się w przerażenie…

Podczas tego weekendu odbędą się także seanse filmu opowiadającego historię superprzestępcy uniwersum DC — Jokera. Ten znakomity obraz kultowego czarnego charakteru, Arthura Flecka (Phoenix), człowieka zepchniętego na margines, to nie tylko kontrowersyjne studium postaci, ale także opowieść ku przestrodze w szerszym kontekście…

Najnowsza produkcja Jana Komasy - „Boże ciało”, opowiada natomiast o dwudziestoletnim Danielu, który w trakcie pobytu w poprawczaku przechodzi duchową przemianę. Po warunkowym zwolnieniu chłopak zaprzyjaźnia się z proboszczem niewielkiej parafii i podczas jego nieobecności zaczyna pełnić posługę kapłańską!

Oczywiście polecamy także kino familijne. Najmłodszych widzów z pewnością ucieszą premierowe seanse „Rodziny Addamsów” - animowanej wersji serii kreskówek Charlesa Addamsa o osobliwej, upiornej rodzince. W naszych kinach pojawi się także kontynuacja kinowego hitu „Czarownica 2”, który ukazuje skomplikowane relacje pomiędzy Diaboliną a dorosłą już Aurorą.

Do zobaczenia na niedzielnych seansach!