Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa

Pokaz w ramach festiwalu filmowego BlueBox

  • Przygodowy
  • Familijny
  • Czas trwania: 99 min.
  • Od lat: 7
  • Produkcja: Polska [2012]
  • Premiera: 28.09.2012 (Polska)

Reżyseria

Wiktor Skrzynecki

Scenariusz

Rafał Kosik, Wiktor Skrzynecki

Obsada

Maciej Stolarczyk, Kamil Klier, Klaudia Łepkowska, Adam Woronowicz, Jakub Bohosiewicz, Dobromir Dymecki, Marek Kossakowski, Michał Jarmicki, Ireneusz Czop, Jerzy Matula, Izabela Noszczyk, Andrew Futaishi, Gabby Wong, Lia Alu, Lewis Nicolai

Opis filmu

Gimnazjaliści Felix, Net i Nika przeżywają podczas wakacji niezwykłą podróż w czasie. Felix jest młodym wynalazcą, Net znakomicie zna się na komputerach, a Nika ma zdolności paranormalne. Towarzyszy im Manfred, program sztucznej inteligencji stworzony przez Neta i jego tatę. Podczas swoich przygód młodzi bohaterowie napotykają wiele trudności i niebezpieczeństw, ale siła ich przyjaźni i nadzwyczajne umiejętności pomagają im wyjść cało z największych opresji.